Gargždų sportininkai – Lietuvos čempionai

Gargždų sportininkai – Lietuvos čempionai
AA

Net 3 sporto šakų atstovai bei jų treneriai pergalėmis pradžiugino ne tik Gargždus, bet ir visą Klaipėdos rajoną. Lietuvos čempionų titulai pelnyti graikų-romėnų imtynių, sambo bei uždarų patalpų paplūdimio tinklinio varžybose.

„Džiugu stebėti tendenciją, kad vis daugiau rajono jaunuolių atsitraukia nuo telefonų ir kompiuterių ekranų bei savo laisvalaikį skiria sportui. Žinoma, smagu ne tik tai, kad vaikai laiką leidžia aktyviai, bet ir pasiekia pergalių, garsinančių Klaipėdos rajono vardą visoje Lietuvoje. Nuoširdžiai sveikinu trenerius, gebančius rasti bendrą kalbą su jaunimu, juos profesionaliai treniruoti ir padėti jiems siekti rezultatų, bei sportininkus, kurie demonstruoja išskirtinai puikius rezultatus. Tikiu, kad pergalės įkvėps dar daugiau mokinių sportuoti ir atstovauti mūsų kraštui“, – sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

 

Mero padėkos raštai įteikti Klaipėdos rajono sporto centro auklėtiniams:

  • Juliui Gikarui – Lietuvos U15 graikų-romėnų imtynių čempionui svorio kategorijoje iki 85 kg (Gargždų „Minijos“ progimnazija);
  • Audrai Norvilaitei – Lietuvos moterų sambo čempionei svorio kategorijoje iki 80 kg (Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija);
  • Austėjai Vyšniauskaitei ir Rusnei Lukauskaitei – 2022/2023 m. Lietuvos uždarų patalpų jaunučių mergaičių U14 paplūdimio tinklinio čempionėms (Gargždų „Minijos“ progimnazija).

Taip pat už nuoširdų darbą, gerą sportininkų paruošimą ir už ugdytinių pasiektus aukštus rezultatus padėkota ir graikų-romėnų imtynių trenerei Kornelijai Zaicevaitei, sambo treneriui Jonui Tilvikui, tinklinio trenerei Jolantai Žukauskienei.