Grįžti į naujienas

Gargždų kultūros centras po renovacijos - moderni, šiuolaikiška ir inovatyvi kultūros šventovė

#KLAIPĖDOS KRAŠTAS
Gargždų kultūros centras po renovacijos - moderni, šiuolaikiška ir inovatyvi kultūros šventovė
Data
Autorius
Kategorija
KLAIPĖDOS KRAŠTAS
Žymos
GARGŽDAI
Dalintis
Facebook | El.paštu

Šiandien Klaipėdos rajono savivaldybės meras Bronius Markauskas pasidalino džiugia naujiena - Gargždų kultūros centro techninis projektas jau baigiamas rengti ir bus atiduotas ekspertizei. Po jos – statybų leidimas ir rangovo paieškos, kuris visa tai įgyvendins.

Pasak mero, po renovacijos Gargždų kultūros centras taps modernus, šiuolaikiškas ir svarbiausia patogus lankytojams.

"Pastato fasadas pasipuoš spalvomis ir meniniais akcentais. Ateityje numatyta įrengti didelę terasą, ji bus tarsi dar viena scena renginiams.

Kultūros centro laukia ir ne vienas interjero pokytis. Keičiasi rūbinės prieigos, į kitą vietą persikelia kasa, numatytas dar vienas pagrindinis įėjimas į koncertų salę. Joje – 400 vietų, o kad žiūrovams būtų patogiau stebėti renginius, didėja salės amfiteatro aukštingumas.

 

Iš salės išsikelia garso ir šviesos operatorių vieta, keičiama scenos danga, grindys, kėdės, įranga ir akustinė sistema.

Centro vestibiulis taps šviesia ir jaukia parodų bei repeticijų sale. Padidės konferencijų salės erdvės, jos bus naudojamos ne tik repeticijoms, bet ir seminarams, posėdžiams.

Antrame aukšte numatyta erdvė tėvams su vaikais, atsiras patalpa vaikų žaidimams.

Tad kultūros centras pasikeis iš esmės ir Gargždų centre turėsime inovatyvią, jaukią ir lankytojus traukiančią kultūros šventovę", - pranešime rašė B. Markauskas.Žymos