FK “Banga” pergalė draugiškose rungtynėse

AA
Šeštadienį Gargžduose “Banga” pirmosiose draugiškose rungtynėse įveikė FA “Šiauliai”.
Banga (Gargždai) – FA Šiauliai (Šiauliai) 3:1 (1:0).
Pirmajame kėlinyje iš kelių turėtų progų “Bangai” pavyko realizuoti tik vieną – 24 minutę šiauliečių vartininkas atrėmė R.Vėževičiaus smūgį, tačiau D.Norvilas nukreipė atšokusį kamuolį į vartus. Pačioje antrojo kėlinio pradžioje P. Lotužys puikiu smūgiu padvigubino “Bangos” persvarą (2:0), tačiau 64 minutę šiauliečiai sugrąžino intrigą – 2:1. Paskutinį dvikovos įvartį pelnė T. Labukas, puikiu smūgiu pasiuntęs kamuolį į viršutinį vartų kampą – 3:1.
Kitas rungtynes “Banga” žais sausio 25 dieną 13:30 Marijampolės futbolo manieže su Vilniaus “Riteriais”.
Įvarčiai: 24 min. D. Norvilas, 48 min. P. Lotužys, 86 min. T. Labukas (Banga); 64 min. NN (Šiauliai).
“Bangos” sudėtis: I. Driomovas (46′ J. Virvilas), G. Gumbaravičius, E. Bračkus, J. Skuodas, V. Antužis (46′ P. Lotužys), R. Vėževičius (46′ V. Magdušauskas), S. Rakauskas (46′ A. Šveistrys), N. Urba, D. Norvilas (46′ T. Labukas), T. Gvazdinskas, D. Zubauskas (67′ I. Venckus).