Baigėsi Palangoje vykusios tarptautinės šunų parodos: pagrindinis trofėjus liko Lietuvoje

Baigėsi Palangoje vykusios tarptautinės šunų parodos: pagrindinis trofėjus liko Lietuvoje
AA

Sekmadienį, Palangoje baigėsi Lietuvos kinologų draugijos organizuotos 3 tarptautinės šunų parodos – laimėtojams išdalintos taurės ir prizai.

Parodos dalyviai paskutinę parodos dieną varžėsi dėl 2 pagrindinių prizų – „Gintarinės taurės 2021“ ir „Supreme Bis“, dėl pastarosios taurės varžosi visų trijų parodų „patys pačiausi“ šunys.

Šiam konkursui teisėjavo Helen Tonkson iš Estijos.

Jos nuomone, „Supreme Bis“ taurės labiausiai vertas buvo kaunietės Laurynos Kudirkienės Lasos apsas TAI FANZA EAST TO WEST.

Ji yra šio šuns veisėja ir savininkė. Nepaprastai džiugu, kad pagrindinis visų trijų parodų trofėjus liko Lietuvoje, o juk šiam nugalėtojui dar tik 10 mėnesių!

„Best in Show" konkurso laimėtoju tapo Stafordšyro bulterjeras iš Estijos CH MOONCRAFT'S ITS ME (veisėja H. Tonkson, sav. Reili Rooden).

Antroji vieta atiteko borderkoliui iš Suomijos CH YONDER OAKS ROVER (veisėja T. Hollosi-Szabo, savininkai – Jasmine Rautapuro, Kirsi Ruotsalainen).

Trečiąją vietą laimėjo mopsas iš Švedijos ZUMA'S SWEDISH DYNAMITE (veisėja S. Andersson, savininkė E. Ribbenblad).

Iš parodoje dalyvavusių Lietuvos šunų pats gražiausias – Labradoro retriverių kalytė LABAS SU UOGA (veisėja E. Vilčiauskienė, savininkė L. Juodišienė).