Stilingi aksesuarai vyrams – 3 unikalios dovanų idėjos

Stilingi aksesuarai vyrams – 3 unikalios dovanų idėjos
AA

Bandote sugalvoti, kokią dovaną nupirkti tėčiui, broliui ar kitam svarbiam žmogui? Išrinkti dovaną vyrui – tikrai nelengva užduotis, juk dažniausiai „jiems nieko nereikia“.

Vyrai dažniausiai pagalvoja apie tai, ko jiems reikia, o moterys – apie tai, ko jie galėtų norėti.

Tinkami aksesuarai papildo bet kokią aprangą, nesvarbu, ar tai būtų marškinėliai ir džinsai, ar dalykinis kostiumas.

Štai kodėl kokybiška vyriška piniginė, laikrodis ar diržas yra tos dovanos, kurios atnaujins vyro stilių bei bus pakankamai praktiškos, jog patiktų vyrui.

Šie atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus apie vyriškus akesuarus gali padėti palengvinti vyriškos dovanos pasirinkimą.

Kokią vyrišką piniginę dovanoti?

Klasikinė odinė vyriška piniginė – puiki dovana tiems, kurie mėgsta aukštos kokybės aksesuarus, vertina meistrišką darbą ir šiuolaikines tendencijas, pavyzdžiui, minimalizmą. Renkantis klasikinę odinę piniginę arba kreditinių kortelių dėklą reikėtų atsižvelgti į daugelį dalykų. Pasvarstykite, ar vyras, kuriam dovanosite ją, su savimi dažnai turi grynųjų pinigų ir monetų? Tokiu atveju reikėtų piniginės su papildomu skyriumi monetoms. Ar šis vyras – nuolaidų kortelių naudotojas? Tokiu atveju piniginėje turėtų būti pakankamai skyrelių kortelėms.

Klasikinė odinė vyriška piniginė „Hugo Boss“, „Emporio Armani“, „Guess“, ar „Tommy Hilfiger“ bus ne tik funkcionali ir praktiška, bet ir stilinga dovana vyrui. Jei norite didesnės dovanos, galite dovanoti to paties gamintojo piniginės bei kito aksesuaro, pavyzdžiui, diržo, kortelių dėklo, raktų pakabuko ar kojinių rinkinį. Tokius rinkinius siūlo „Pierre Cardin“, „Lacoste“, „Guess“ ir kiti prekių ženklai.

piniginė

Kaip išrinkti vyrišką laikrodį dovanai?

Nesvarbu, ar vyras, kuriam ieškote dovanos yra patyręs kolekcininkas ar naujokas, ar tas, kuris laikrodį dėvi kasdien ir mėgsta savo išvaizdą papildyti kokybiškais aksesuarais, pragmatiškas ir stilingas laikrodis yra daiktas, kurį jis vertins visą likusį gyvenimą. Laikrodžiai ne tik pasižymi puikiomis funkcijomis, galinčiomis gerokai pagerinti kasdienį gyvenimą, bet ir yra laikui nepavaldūs aksesuarai, todėl jie dažnai laikomi idealiausiomis dovanomis vyrams.

Praktiškiems vyrams patiks prekių ženklų „Seiko“, „Casio“, „Timex“ vyriški laikrodžiai. Dalykinį stilių vertinantiems vyrams geriausia dovana bus vyriškas laikrodis iš „Emporio Armani“, „Invicta“, „Carl von Zeyten“, „Maserati“ ar „Orient“ elegantiškų laikrodžių gamintojų.

Ar vyriškas diržas – tinkama dovana?

Diržas yra vienas iš nedaugelio daiktų, kurie niekada neišeina iš mados. Tradiciškai tai labiau vyriškas aksesuaras, tačiau dažnai vyrai pražiūri šią labai svarbią aprangos detalę, beveik kaip kojines. Tvarkingas ir kokybiškas vyriškas diržas, kaip ir kokybiški batai ar pirštinės, yra vienas iš elegancijos ir kokybės simbolių.

Vyrai diržus dėvi beveik kiekvieną savo gyvenimo dieną, todėl galima drąsiai teigti, kad vyriškas diržas bus praktiška ir dažnai naudojama dovana. Vyriškų diržų galite rasti daugybės skirtingų stilių – nuo oficialių ir puošnių odinių su sagtimis iki laisvalaikio variantų, pagamintų iš drobės ar kitų tvirtų medžiagų.

Ikona, uždaryti