Spalį Klaipėdoje - Jūrinio verslo forumas

Spalį Klaipėdoje - Jūrinio verslo forumas
AA

Jau dešimt metų stipriu gegužės pabaigos akordu uostamiestyje tapdavo tradicinis Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų renginys "Verslas. Golfas. Džiazas". Atsižvelgiant į susiklosčiusią situaciją dėl koronaviruso pandemijos, verslo konferencija, kuri šiemet dedikuota jūrinei tematikai ir įgyja forumo formatą, bei individualūs (B2B) verslo susitikimai perkeliami ir bus organizuojami spalio 1 dieną.

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - vienas Jūrinio forumo organizatorių, prisidedantis formuojant renginio turinį ir suburiant plačią verslo bei įvairių sričių ekspertų bendruomenę. Drauge su tarptautiniais partneriais KMTP įgyvendinamam projektui "Connect2Small Ports" forume atstovaus Vismaro (Vokietija) taikomųjų mokslų universiteto bendradarbis Robert Philipp, pristatysiantis pranešimą apie Pietų Baltijos Mėlynosios ekonomikos rinkodarą. Kartu su KMTP į tarptautinį projektą "Ecoprodigi", kuris nukreiptas į skaitmenizavimo procesų skatinimą jūriniame sektoriuje, įsitraukusios UAB "Western baltic Engineering" vadovas Marius Arkušauskas dalinsis savo įžvalgomis apie tvarumą ir inovacijas laivų statybos pramonėje.

 

Į forumo programą įtraukti ir KMTP koordinuojamo Lietuvos SGD klasterio narių atstovai. AB "Klaipėdos nafta" SGD komercijos skyriaus vadovė Jurgita Šilinskaitė-Venslovienė skaitys pranešimą "SGD atsinaujinančių energijos išteklių kontekste: potencialas ir panaudojimo galimybės",o tarptautinės kompanijos DNV GL techninio aptarnavimo vadovas Andrius Uldukis pristatys temą, skirtą ateities jūrų uostams ir transportui.

Preliminari Jūrinio verslo forumo programa: http://www.kcci.lt/lt/jurinio-verslo-forumas-2/.


REGISTRACIJA 

Ikona, uždaryti