Šįryt Klaipėdos policijos pareigūnai nubaudė autobuso vairuotoją: išrašyta 450 eurų bauda

Šįryt Klaipėdos policijos pareigūnai nubaudė autobuso vairuotoją: išrašyta 450 eurų bauda
AA

Šiandien, liepos 24 d., ryte, Klaipėdos kelių policijos pareigūnai patikrino apie 50 miesto ir priemiestiniais maršrutais keleivius vežančių autobusų ir mikroautobusų vairuotojų blaivumą. 7.35 val. Taikos pr., Klaipėdoje, patikrintam Melnragės link važiavusio miesto maršrutinio autobuso vairuotojui, 1974 m. gimusiam vyrui buvo nustatytas 0,25 prom. neblaivumas. Keleivius vežantys vairuotojai privalo būti visiškai blaivūs.  

Vairuotojui surašytas administracinių nusižengimų protokolas, paskirta 450 eurų bauda. Negana to, išsiaiškinta, kad vyrui, už anksčiau pažeistas kelių eismo taisykles vairuojant asmeninį automobilį, yra atimta teisė vairuoti. Todėl jam surašytas dar vienas administracinių nusižengimų protokolas už vairavimą tam neturint teisės.

Viešojo transporto kontrolė ypač griežtinama, nes tai jau trečias kartas šią vasarą, kai pareigūnai išaiškina neblaivius miesto maršrutinius autobusus vairuojančius asmenis. Vakar Mogiliovo g., Klaipėdoje, sustabdyto maršrutinio autobuso vairuotojui, 1959 m. gimusiam vyrui, nustatytas 2,76 prom. neblaivumas. O birželio 28 dieną Taikos pr., sustabdyto maršrutinio autobuso vairuotojui, 1963 m. gimusiam vyrui, buvo nustatytas 2,34 prom. neblaivumas.

Ikona, uždaryti