Grįžti
#Nuomonės

Rugpjūčio 12 d. Klaipėdos miesto jaunimas leisis į konstruktyvią diskusiją su politikais

Rugpjūčio 12 d. Klaipėdos miesto jaunimas leisis į konstruktyvią diskusiją su politikais
Data
2020-08-10
Autorius
"Choose Klaipeda"

Rugpjūčio 12 d. 17 val. Atgimimo aikštėje jaunimas, jaunimo organizacijos bei projektas „Klaipėda – Europos jaunimo sostinės 2021“ organizuoja renginį „30 min. jaunimui“, kurio tikslas pakviesti miesto politikus į konstruktyvią diskusiją su jaunimu, jam aktualiais klausimais.

Atgimimo aikštėje stovės stalai su konkrečiais klausimais, prie kiekvieno iš stalų sėdės jaunas žmogus, atstovaujantis klausimą bei laukiantis politiko, kuris prisės ir su juo padiskutuos, ar net pasistengs pakeisti jo nuomonę. Diskusija truks 15 min, po to politikas galės prisėsti prie kito jaunuolio ir padiskutuoti kita tema.

„Klaipėdos valdžia grafiti laiko vandalizmu mieste“, „Klaipėdos valdžia toleruoja taršą“, „Klaipėdos politikai ignoruoja LGBT+ bendruomenės ir žmogaus teises plačiąja prasme“, – šiomis ir panašiomis temomis Klaipėdos miesto jaunimas Tarptautinės jaunimo dienos proga kvies politikus diskutuoti bei pakeisti jaunimo nuomonę, jog Klaipėdoje taip nėra.

Renginys nereikalauja konkretaus rezultato ir, tuo labiau, nesiekia supriešinimo. Diskusijų tikslas – jaunimui ir politikams pradėti kalbėtis, siekti dialogo įvairiais skaudžiais ir ne visiems patogiais klausimais. Vienas iš projekto „Klaipėda – Europos jaunimo sostinė 2021“ siekių – skatinti dialogą tarp jaunimo ir politikų, ieškoti kompromisų sprendžiant miesto problemas, įtraukti jaunimą į vykstančius procesus.