Prie Seimo vyksta masinis protestas

Prie Seimo vyksta masinis protestas
AA

Šiandien, rugpjūčio 10 d. prie Lietuvos Respublikos Seimo vyksta masinis protestas. Didžiulė žmonių minia iš visos Lietuvos susirinko išreikšti savo nuomonės ir nepasitenkinimo vyriausybės sprendimu nuo rugpjūčio 13 d. galimybių paso neturintiems žmonėms smarkiai apriboti veiklas. 
protesters prieš vyriausybę

mitingas vilnius

Viena renginio organizatorių, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Astra Genovaitė Astrauskaitė šį protestą vadina "tautos pasipriešinimu liberfašistiniam režimui".  

Protestu reikalaujama panaikinti spaudimą vakcinacijai, atsisakyti Galimybių paso, nediskriminuoti žmonių dėl jų pasirinkimo skiepytis ar ne.

Vilniaus Gedimino technikos universiteto docentė Nida Vasiliauskaitė feisbuke paskelbė, kad, šis protestas tik visko pradžia. 

Protestuotojai surengė dūmų akciją, ir leido „pavojaus signalą“, garsiai skandavo "Seimą lauk".

Minioje galima sutikti ir tų, kurie dėl atsisakymo skiepytis prarado savo darbo vietą, ir tų, kuriems nepatinka daromas valdžios presingas skiepytis ir yra "prieš prievartą".

Oficialus protesto laikas yra nuo 9:00 val. iki 17:00 val. Organizatoriai žada visą neeilinės sesijos dieną pasikeisdami piketuoti ir nesitraukti. 

Ikona, uždaryti