Grįžti į naujienas

Pasitinkant Kovo 11-ąją kviečia jungtis prie visuotinės iniciatyvos „11 dienų be pykčio“

#Nuomonės
Pasitinkant Kovo 11-ąją kviečia jungtis prie visuotinės iniciatyvos „11 dienų be pykčio“
Data
Autorius
Kategorija
Nuomonės
Dalintis
Facebook | El.paštu

Pasitinkant Kovo 11-ąją – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną Plungės kultūros centras kviečia visus Lietuvos žmones jungtis prie visuotinės iniciatyvos Kovo 11-ajai „11 dienų be pykčio“. Iniciatyvos metu nuo kovo 1 d. iki kovo 11 d., 11 dienų kviečiami visi atsisakyti piktų, pašiepiančių, kritikuojančių, o kartais net įžeidžiančių komentarų internetinėje erdvėje ir socialiniuose tinkluose.

"Vis dar sukaustyti visuotinio karantino, išvarginti izoliacijos ruošiamės  švęsti Kovo 11-ąją – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Valstybės nepriklausomybės, kurią nuolat ginti ir saugoti turime visi. Visi turime prisiminti pagarbą ne tik savo valstybei, bet ir vieni kitiems,. Privalome rodyti tinkamą pavyzdį mūsų vaikams, nuo kurių ateityje priklauso mūsų nepriklausomybės likimas. Tik gerbdami vieni kitus, esame verti laisvės. Tačiau šiuo metu ypač  suaktyvėjus internetinėje erdvėje ir socialiniuose tinkluose piktų, niekuo dažniausiai nepagrįstų komentarų ir piktos kritikos protrūkiui pagarbos vienas kitam visiškai nelieka. Mūsų elgsenoje jau tampa įprasta net nesusimąstant apie pasekmes įžeidinėti, menkinti ar tyčiotis. Šie žeminantys veiksmai niekaip nedera su pareiga savo šaliai ir pagarba jos piliečiams", - rašoma visuotinės akcijos kvietime.

Plungės kultūros centras kviesdamas visus į visuotinę iniciatyvą Kovo 11-ajai – „11 dienų be pykčio“ kviečia prisiminti, kad stiprią valstybę sukurti ir apsaugoti jos nepriklausomybę gali tik stiprūs ir garbingi žmonės. Todėl 11 dienų kviečiami visi atsisakyti neigiamų, piktų  komentarų ir įžeidinėjimų.

Švenčiant Lietuvos nepriklausomybę raginami visi  nuo kovo 1 d. iki kovo 11-osios rašyti tik gera linkinčius, pozityvius komentarus. Komentuodami pasidžiaukime vieni kitais, vieni kitų darbais ir pasiekimais, bandykime savo aplinkoje pamatyti tik pozityvius dalykus. Kviečia ne tik rašyti gerus komentarus ar atsiliepimus, bet tiesiog nusišypsoti praeiviui, padėkoti pavargusiai pardavėjai, gydytojui ar mokytojui.

Organizatoriai – Plungės kultūros centras tiki, kad tai bus maža, bet brangi dovana Lietuvai.