Laukuose rado išmestus dvidešimt šuniukų: prieglauda prašo pagalbos

Laukuose rado išmestus dvidešimt šuniukų: prieglauda prašo pagalbos
AA

Viešoji įstaiga „SOS gyvūnai“ pranešė vienu metu sulaukę net dvidešimties mažų šuniukų, kuriuos ūkininkas rado paliktus likimo valiai laukuose.

„Oho, tiek naujokų vienu metu dar neteko priimti! Dvidešimt šuniukų buvo išmesti laukuose… Reikalinga parama", - rašoma Všį „SOS gyvūnai“ pranešime.

šuniukai

Į gyvūnų prieglaudą šuniukus atvežė ūkininkas. Šalčininkų rajone, jis beardamas laukus pamatė mažylius lankstančius po dirvą.

Kaip informuoja prieglauda, visi mažyliai yra pilni blusų, erkių, neaišku kiek laiko neturėjo ką valgyti ir gerti. Šuniukai išsipūtusiais pilvais, dehidratavę.

 

„Tokį kiekį šunelių priimti į jau ir taip perpildytą prieglaudą didžiulis iššūkis ir mums, tačiau, negi galėjome juos taip ir palikti? Tikrai ne. Vieno šunelio paruošimas naujam gyvenimui kainuos 50 Eur. Tad padauginkime šį skaičių iš 20 ir pažiūrėkime kokia suma gaunasi - visas 1000 Eur. O tokią sumą sumokėti vienu metu ,,vienai vadai” jau didelis iššūkis. Tad prašome Jūsų paaukoti bent vieną eurą ir prisidėti prie to, kad visa mažų šuniukų armija galėtų pradėti gyvenimą iš naujo. Reikalinga suma - 1000 Eur", - rašoma Všį „SOS gyvūnai“ pranešime.

 

Kaip paaukoti rasite čia.