Klaipėdos policija: Didžiausias metų renginys Klaipėdoje – Jūros šventė – praėjo ramiai

Klaipėdos policija: Didžiausias metų renginys Klaipėdoje – Jūros šventė – praėjo ramiai
AA

Didžiausias metų renginys Klaipėdoje – Jūros šventė – praėjo ramiai, rimtų incidentų išvengta. Per savaitgalį uostamiestyje pradėta 20 ikiteisminių tyrimų. Iš jų – tik vienas dėl vagystės Jūros šventės zonoje – liepos 26 d. pranešta, kad Tiltų gatvėje naktį pavogtas prekybinis lauko skėtis, kurio vertė – 200 eurų. Keletas tyrimų pradėta dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti, tačiau šie pažeidimai fiksuoti ne Jūros šventės zonoje, o Kairių gatvėje vykusiame muzikos festivalyje.  

Klaipėdos apskrities VPK viršininkas Alfonsas Motuzas nuoširdžiai dėkoja viešąją tvarką šventėje užtikrinusiems pareigūnams, sutelktomis pajėgomis puikiai susitvarkiusiems su netradicinio, tikslių renginių vietų ir laiko neskelbusio šventės scenarijaus keltais iššūkiais. Policijai savaitgalį talkino Karo policijos, Lietuvos šaulių sąjungos atstovai, policijos rėmėjai.

Svečių ir miestiečių saugumu policininkai rūpinosi ne tik patruliuodami ar reaguodami į iškvietimus – Viešosios tvarkos tarnybos Prevencijos skyriaus ir miesto bendruomenės pareigūnai, su klaipėdiečiais ir šventės svečiais bendravo prie Atgimimo aikštėje stovėjusios policijos palapinės, vaikams ir suaugusiems priminė saugaus elgesio taisykles, pasakojo apie policijos darbą, dalijo prevencinius lankstinukus ir mažas dovanėles.

Ikona, uždaryti