Žiemos atostogos: kur vykti atostogauti vasarį

Žiemos atostogos: kur vykti atostogauti vasarį
AA

Vasaris atveria duris įvairioms atostogų galimybėms - nuo šiltų, saulėtų paplūdimių iki sniegu dengtų kalnų žavesio bei kultūros pilnų miestų tyrinėjimo. Tai mėnuo, kai galite pasilepinti saulės spinduliais ir smėlio prisilietimu prie pėdų arba išbandyti žiemos sportus, slenkdami baltomis, šerkšno pūku panašiomis kalnų šlaitų paklodėmis. O galbūt norite pasinerti į istorijos ir meno pasaulį, tyrinėdami senovinius Europos miestus, kurie žiemos metu atskleidžia savo unikalų žavesį? Tegul šis vasaris tampa jūsų nuotykių pradžia. Pradžiai reikia tik sužinoti, kur galima vykti ir kokios patirtys laukia per tokias žiemos atostogas.

Žiemos atostogos paplūdimyje vasario mėnesį

atostogos

Vienas populiariausių turistinių krypčių – Balio sala. Čia yra daug įvairių paplūdimių. Legendinis Kutos paplūdimys patrauks banglenčių mėgėjus ir vakarėlių mylėtojus. Nuotolus Jimbarano paplūdimys idealiai tinka tiems, kurie mėgsta ramybę ir tylą smėlėtoje pakrantėje. Nors tai ir sala, patekti į Balį nėra sudėtinga. Iš Lietuvos sostinės galite įsigyti prieinamus Vilnius Balis skrydziai tiesioginiais reisais.

Be Bali egzistuoja keletas kitų nuostabių žiemos atostogų krypčių, kurios taip pat žavi savo unikalumu. Karibai garsėja krintančiomis palmėmis, smėlio paplūdimiais ir kristaliniu vandeniu. Čia galima mėgautis žvejyba, vandens sportu ar tiesiog atsipalaiduoti ant balto smėlio.

Meksika žinoma savo miestais Meksiko miestas ar Čičenica, kur galima tyrinėti maių kultūrą. Be to, jums laukia nepakartojamos jūros gyvybės stebėjimo galimybės ir įvairios šventės, kuriose galite mėgautis autentiška meksikietiška virtuve. Сia galima mėgautis žvejyba, vandens sportu ar tiesiog atsipalaiduoti ant balto smėlio. Ši vieta žavi savo egzotiška flora ir fauna.

Tailandas siūlo nuostabius tropinius miškus, budistines šventyklas ir fantastiškus paplūdimius kaip Phuketas ar Krabi. Čia galite plaukioti laivu po apžvalgos taškus, maudytis su ramiais vandenimis.

Filipinai pasižymi gražiais koralų rifais, rūpestingai prižiūrimais nacionaliniais parkais ir dviem pasaulio paveldo vietomis. Maldyvai - tai tikras rojus ramiam atsipalaidavimui, kur paplūdimiai atrodo kaip iš pasakos su baltu smėliu ir banguotu vandeniu.

Žiemos atostogos slidėmis vasario mėnesį

atostogos

Europos Alpės – tai žiemos rojus slidinėjimo entuziastams. Čia galima rasti įvairaus sudėtingumo trasas, nuo pradedančiųjų iki profesionalų lygio. Alpės išsiskiria ne tik puikiomis slidinėjimo sąlygomis, bet ir kvapą gniaužiančiais vaizdais, o jaukių kalnų kaimelių atmosfera suteikia nepakartojamą žiemos atostogų patirtį.

Kanada, žinoma dėl savo platybių ir gamtos grožio, taip pat siūlo puikias galimybes mėgautis žiemos sportais. Čia esantys slidinėjimo kurortai, tokie kaip Whistleris Britų Kolumbijoje, garsėja ne tik įspūdingomis trasomis, bet ir aukščiausios kokybės apgyvendinimo bei pramogų pasiūla.

Šveicarija, pasižyminti nepriekaištingu slidinėjimo infrastruktūros kokybės lygiu, yra dar viena puiki žiemos atostogų kryptis. Šveicarijos Alpėse esančios trasos yra idealiai tinkamos tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems slidininkams, o kalnų kaimelių žavesys ir kokybiškas aptarnavimas garantuoja ne tik puikų sportinį, bet ir kultūrinį laisvalaikį.

Koloradas JAV, yra vienas iš populiariausių žiemos sporto centrų Šiaurės Amerikoje. Slidinėjimo kurortai, tokie kaip Aspene ir Vail, siūlo ne tik nuostabias trasas, bet ir išskirtinę pramogų bei poilsio pasiūlą, pritraukiančią slidinėjimo entuziastus iš viso pasaulio. Kolorado kalnuose kiekvienas ras tai, ko ieško: nuo ekstremalaus slidinėjimo iki atsipalaidavimo prabangiuose kurortuose.

Žiemos Ekskursijos po Europos Miestus

Vasaris – puikus laikas aplankyti Europos miestus, nes šaltuoju metų laiku jie atsiskleidžia iš kitos pusės. Turistų mažiau, todėl galima ramiau tyrinėti gatvelių paslaptis ir mėgautis autentiška atmosfera. Štai keletas miestų, kurie žavi savo unikalumu ir privalomais lankytinais objektais vasarį:

roma

  1. Roma: Amžinas Miestas, Žavesys Vasario Mėnesį

Romas, amžinas miestas, vasario mėnesį žavi savo istorija ir kultūra. Šaltuoju metų laiku čia galima ramiau mėgautis tokiais objektais kaip Koliziejus, Vatikanas ar Pantheon. Romos senamiesčio gatvės ir aikštės, mažiau pilnos turistų, leidžia patirti miesto dvasią autentiškiau.

  1. Paryžius: Žiemos Romantika ir Įspūdingi Objektai

Paryžius žiemos metu tampa dar romantiškesnis. Eifelio bokštas, Luoros muziejus, Notr Damo katedra – tai tik keletas objektų, kurie atrodo dar įspūdingiau, kai juos supa šaltos, bet jaukios žiemos spalvos. Paryžiuje galima atrasti ne tik įstabų architektūrą, bet ir pasinerti į prancūzišką maisto kultūrą.

  1. Barselona: Modernistinės Architektūros Žavesys Žiemą

Barselona žavi savo modernistinės architektūros stebuklais net ir žiemą. Gaudžio kūriniai, tokie kaip Sagrada Familia ar Parkas Güell, išlieka pagrindinės lankytinos vietos. Žiemos sezonas suteikia galimybę išvengti minios ir patirti miesto gyvenimą ramiau.

  1. Stambulas: Rytų ir Vakarų Kultūrų Sankirta Vasarį

Stambulas vasario mėnesį siūlo unikalų patyrimą, sujungiantį Rytų ir Vakarų kultūras. Galima apsilankyti Hagia Sophia, Topkapi rūmuose ar Kapalı Çarşı (Padengtoje turgavietėje). Stambulas žiemos metu atskleidžia savo paslaptingą žavesį, mažiau turistų leidžia ramiai tyrinėti miesto lobiai.

Festivalinės atostogos vasario mėnesį

festivalis

Vasario mėnesį Pekine švenčiamos Kinijos naujieji metai ir Rįo de Žaneiro karnavalo festivalis. Tai dvi unikalios ir įdomios šventės, kurias verta aplankyti, kad patirtumėte tikrąją šių šalių magiją ir kultūrines ypatybes.

Kinijos naujieji metai - viena iš didžiausių ir žymiausių šventės pasaulyje. Ją lydi parados su milžiniškais drakonais ir kitais pasakos personažais. Šventė ypatinga dėl tradicinių apeigų, kuriuose glūdi simbolika ir mistinė prasmė.

Rįo de Žaneiro karnavalas garsėja savo energija ir ritmiška muzika. Jis yra unikalus dėl gatvės paradų, kur tūkstančiai žmonių dalyvauja šokdami pagal sambos ritmus.