Kaip atrasti laiko sau užimtoje dienotvarkėje?

Kaip atrasti laiko sau užimtoje dienotvarkėje?
AA

Vis dar gajus mitas, kad per didelis rūpestis savo gerove yra neigiamas dalykas. Vis dėlto, tik labai maža dalis žmonių iš tiesų skiria pakankamai laiko pabuvimui su savimi. Laikas, kurį skiriame savo priežiūrai yra būtinas mūsų fizinei ir psichinei sveikatai. Deja, bet tai yra vienas iš pirmųjų žingsnių, kurių atsisakome, kai tampame per daug užimti ir įsisukame į rutiną. Jeigu jau ilgą laiką jaučiatės išsekę, nepatenkinti savo kūnu ar santykiais su aplinkiniais žmonėmis, tikriausiai atėjo pats metas pagaliau skirti laiko sau. Straipsnyje rasite naudingų patarimų, kurie leis iš naujo pamilti save!


 

Išsiaiškinkite savo poreikius

Rūpinimasis savimi dažnai yra vaizduojamas kaip lepinimasis įvairiomis grožio procedūromis. Ši idėja taip dažnai vaizduojama įvairiuose kino filmuose, kad daugeliui tampa sunku suprasti, kad rūpintis savo kūnu ir mintimis galime skirtingais būdais. Geriausiai pasirūpinsime savimi jeigu išsiaiškinsime savo poreikius. Galbūt manote, kad išėjimas į prekybos centrą su ilgai nematytomis draugėmis privers jus pasijausti geriau, bet galbūt šiuo metu labiausiai jums reikia tylos ir ramybės? Specialistai rekomenduojama atsisėsti tyloje ir įsiklausyti į savo kūną. Galbūt jaučiate tam tikrą skausmą ar diskomfortą, jus erzina tam tikri kvapai ar spalvos, galbūt nebejaučiate džiaugsmo bendrauti su kai kuriais žmonėmis. Tik įsigilinę į save sužinosite ko labiausiai trūksta jūsų gyvenime. Laikas praleistas su savimi taps daug prasmingesnis, kai žinosite kokius paslėptus savo poreikius turite patenkinti.


 

Planuokite laiką

Daugelis galvoja, kad yra per daug užimti, kad atrastų laiko savo kūno ir sielos priežiūrai. Tai tik neigiamas įsitikinimas, kuris trukdo mums judėti į priekį. Galbūt tai gali atrodyti kiek keistai, bet savo darbotvarkėje paskirkite laiką pabuvimui su savimi. Tai turėtų tapti jūsų kiekvienos savaitės darbų prioritetu. Visai nebūtina skirti visos dienos ramybei ir atsipalaidavimui. Galbūt jums gali užtekti vos dešimties minučių praleistų ramybėje, kad pasijaustumėte geriau.

Prioretizuokite

Privalome apibrėžti prioritetus savo gyvenime. Dažnai mūsų svarbiausiai prioritetai nesutampa su tuo ko trūksta mūsų kūnui. Didelė dalis moterų stengiasi pasiekti karjeros aukštumų, kad įrodytų, jog yra ne ką prastesnės už vyrus. Šis neigiamas mąstymas daugelį priveda prie didelio fizinio ir emocinio išsekimo, kai pasiekimai darbe ir didelis uždarbis nebedžiugina. Dėl to, privalome mėgautis savo pergalėmis ir pasistengti kuo mažiau lygintis su kitais žmonėmis. Rūpinkitės savo grožiu ir moteriškumu. Seksualios moteriškos kelnaitės, prabangūs kvepalai ar dailūs aukštakulniai bateliai gali praskaidrinti nuotaiką ir padidinti pasitikėjimą savimi. Taigi, jeigu norite viską suspėti sudėliokite savo gyvenime svarbiausius prioritetus, kurie leis atrasti balansą tarp darbo ir laisvalaikio. 

Praktikuokite naujus įpročius kasdieną

Rūpinimasis savimi turėtų tapti kasdieniu užsiėmimu. Mankšta, meditacija ir kiti dalykai praktikuojami kasdiena mūsų organizmui suteikia didesnės naudos. Per visą savaitę galime taip išsekti, kad reikės pilnos dienos savo kūno ir proto atstatymui. Dėl to, rekomenduojama skirti bent dešimt minučių laikui su savimi kiekvieną dieną. Pavyzdžiui piešimas, meditacija ar trumpi tempimo pratimai gali būti nesunkiai įtraukti į jūsų dienotvarkę. Nebijokite palepinti savęs. Daugeliui moterų drabužiai ir avalynė suteikia daugiau pasitikėjimo savimi, todėl nebijokite investuoti į tai, kas suteikia jums laimės. Kiekviena moteris ieškanti kokybiškų ir stilingų drabužių turėtų apsilankyti https://www.diavolesa.lt/19-moteriski-drabuziai. Čia rasite daug stilingų drabužių puikiomis kainomis. 

Ikona, uždaryti