Reklama

Ekspertai pataria, į ką būtina atkreipti dėmesį, renkantis durims naują spyną

Ekspertai pataria, į ką būtina atkreipti dėmesį, renkantis durims naują spyną
AA

Nieko nėra amžino, tad ir spynos – tiek namų durų, tiek automobilinės laikui bėgant susinešioja ir negali tinkamai veikti. Aišku, nėra reikalo ir karto imtis ją pakeisti nauja, pirmiausiai vertėtų įsitikinti, ar tikrai neįmanoma jos pataisyti. O šią užduotį išmintingiausia būtų patikėti spynų remonto profesionalams, nes tik jie gali priimti patį tinkamiausią sprendimą.

Į ką būtina atkreipti dėmesį, renkantis durims naują spyną?

Jei renkatės durų spyną išorinėms namo durims, jai turite kelti didelius reikalavimus. Šios paskirties spyna turi atlaikyti bet kokius gamtinius išbandymus – temperatūrų kaitą, drėgmę ir kt. Pagrindinis reikalavimas lauko durų spynai, kad ji garantuotų, jog jos negalės įveikti butų vagys, todėl jūsų turtas išliks patikimai apsaugotas.

Kaip mano durų spynų specialistai, pagrindinis durų užrakto patikimumas priklauso nuo to, kokį jėgos spaudimą gali atlaikyti spynos skląstis. Be to, kuo sudėtingesnis spynos mechanizmas, tuo įsilaužėliams sunkiau jį įveikti, o ir laiko tam reikia daugiau. Tad vargu ar vagys norės rizikuoti ir ilgai kuistis prie sudėtingo užrakto? Tad jeigu jūsų namus saugo nesudėtinga, lengvai įveikiama spyna, jūs tikrai negalėsite ramiai jaustis išėję iš namų.

Kodėl verta perkant naują durų spyną į pagalbą pasitelkti spynų meistrą?

Kad pirkinys tikrai būtų kokybiškas ir jūsų nenuviltų, prieš perkant spyną būtų naudinga į pagalbą pasišaukti profesionalų spynų meistrą, kuris pirmiausiai padės jums išsirinkti pačią tinkamiausią ir patikimiausią spyną, o paskui pagelbės, sumontuodamas ją į reikiamas duris. Tada jūs tikrai galėsite būti ramus dėl nepriekaištingo spynos veikimo, nes meistras parinks gerą reputaciją turinčio gamintojo spyną, todėl jei po ilgo laiko tektų tą spyną remontuoti, būtų nesudėtinga apsirūpinti atsarginėmis spynos mechanizmo dalimis.

Kaip susisiekti su spynų meistrais?

Spynų meistrų patarimais tikrai nereikia abejoti, nes jų sukaupta darbinė patirtis pati kalba už save. Jeigu patys norėtumėte susisiekti su patikimais spynų profesionalais, tai lengvai padarysite pasinaudodami internetu. Visą jus dominančią informaciją pateikia interneto svetainė: spynųmeistras.lt. Tad ten jos ir ieškokite.

 


 

Reklama