Aplinkos apsaugos departamentas primena, kad plaukioti motorinėmis transporto priemonėmis galima ne visur

Aplinkos apsaugos departamentas primena, kad plaukioti motorinėmis transporto priemonėmis galima ne visur
AA

Aplinkos apsaugos departamentas primena, kad plaukioti motorinėmis transporto priemonėmis galima ne visur. Jei norima plaukioti vandens transporto priemonėms, varomoms vidaus degimo varikliais, turinčiais vandens srauto pompą, tai galima daryti tik 7 vandens telkiniuose: Baltijos jūroje, Elektrėnų mariose,  Kauno mariose, Drūkšių ežere (Zarasų r. sav.), Talkšos ežere (Šiaulių m. sav.),  Didžiulio (Daugų) ežere (Alytaus r. sav.) (leidžiama plaukioti tik turint Alytaus r. sav. tarybos sprendimą, leidžiantį plaukioti tokia priemone), Galuonų ežere (Molėtų r. sav.) ir vidaus vandenų keliais, laikantis taisyklių.

 

Visų patogumui departamentas yra sukūręs atmintines– vienoje vietoje rasite aktualiausią informaciją apie plaukiojimą plaukiojimo priemonėmis ir plaukiojimo sąlygas atskiruose vandens telkiniuose.

Apie pastebėtus pažeidimus galite pranešti skubiosios pagalbos tarnybų telefonu 112. Taip pat užfiksuotas nuotraukas ar vaizdo medžiagą, kai daromas pažeidimas, galima atsiųsti el. paštu info@aad.am.lt.