Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos studijas baigė 64 absolventai

Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos studijas baigė 64 absolventai
AA

Vasario 4d. buvo įteikti Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos diplomai 64 absolventams. Studijas baigė Jūrų laivavedybos, Laivų energetinių įrenginių eksploatavimo, Laivų elektros įrenginių eksploatavimo, Uosto ir laivybos valdymas bei Jūrų transporto logistikos technologijų studijų programų absolventai.

Diplomų įteikimo ceremonija oficialiai buvo atidaryta įnešant Lietuvos Respublikos ir Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos vėliavas, skambant valstybiniam Lietuvos himnui.

Sveikinimo žodžius tarė LAJM direktorius Vaclav Stankevič, kuris nuoširdžiai dėkojo dėstytojams už darbą, linkėjo studentams sėkmės garsinant Lietuvos, kaip jūrinės valstybės, vardą bei kvietė sugrįžti į savo Alma Mater atnaujinti žinias. 

Palankaus vėjo ir septynių pėdų po kyliu linkėjo Jūrų kapitonų asociacijos pirmininkas Juozas Lieponius.

Direktoriaus pavaduotoja akademinei veiklai Rima Mickienė, sakė, kad šie absolventai bus tie, kurie išjudins tarptautinę prekybą, šiuo sundėtingu laikotarpiu, ateityje valdys autonominius laivus, automatinius terminalus.  

Studijų programų vadovai akcentavo kokia svarbi užduotis akademijai teko - ugdyti jaunąją Lietuvos kartą. Vadovai linkėjo visada jaustis ypatingais, didžiuotis jau esamais pasiekimais ir nesustoti siekti žinių, auginti mokslinį potencialą ir svaigintis jaunyste, nes dabar yra Jūsų laikas!

Absolventai, savo ruožtu, dėkojo akademijos bendruomenei už tai, kad padėjo atrasti galimybių jūras ir artimiesiems už palaikymą šiame mokslo kelyje. 

 Tradiciškai absolventus palaimino Karinių jūrų pajėgų  kapelionas Remigijus Monstvilas, o šventės metu pakilią nuotaiką kūrė saksofono garsai.

Ikona, uždaryti