KU Jūros tyrimų instituto potencialas JAV verslo atstovei paliko gerus įspūdžius

KU Jūros tyrimų instituto potencialas JAV verslo atstovei paliko gerus įspūdžius
AA

JAV įmonė „Cureline“, tiekianti žmogaus biologinius mėginius biomedicinos pramonei, Lietuvoje planuoja burti klinikinių operacijų ir mokslinių tyrimų komandą. Tarptautinei įmonės komandai vadovaujanti generalinė direktorė dr. Olga Potapova lankėsi Klaipėdos universitete, susitiko su jo vadovais, apžiūrėjo Jūros tyrimų institutą bei jo laboratorijas.

Dr. Olga Potapova teigė girdėjusi gerų atsiliepimų apie Klaipėdos mokslininkų tyrimus bei potencialą. Kadangi jos atstovaujama kompanija Lietuvoje dairosi partnerystės ryšių, viešniai buvo svarbu sužinoti apie KU JTI laboratorijų galimybes bei mokslo darbuotojų kompetencijas. Po vizito ir susitikimo su JTI atstovais „Cureline“ generalinė direktorė sakė buvusi sužavėta tiek esama infrastruktūra, tiek darbuotojų kvalifikacija.

Apie dr. O. Potapovos vizitą ir jos interesus Lietuvoje pranešimą žiniasklaidai išplatino „Investuok Lietuvoje“. Jame teigiama, kad „Cureline“ pagrindinę veiklą vykdo iš savo centrinės būstinės ir dviejų laboratorijų Kalifornijoje. Kompanija bendradarbiauja su farmacijos produktų gamintojomis JAV, Europoje, Pietų Korėjoje ir Japonijoje, taip pat su universitetais ir mokslinių tyrimų institutais, tokiais kaip Stanfordas, Harvardas bei San Francisko Kalifornijos universitetas.

 

Naujai buriama klinikinių ir mokslinių tyrimų komanda Lietuvoje veiklą turėtų pradėti dar 2021 m. Ji turėtų įsilieti į „Cureline“ globalų verslą, vykdomą keturiuose žemynuose.

Reklama Ikona, uždaryti