Klaipėdos ir Rostoko universitetų ryšiai sutvirtinti sutartimi

Klaipėdos ir Rostoko universitetų ryšiai sutvirtinti sutartimi
AA

Šiandien Rostoke (Vokietija) atnaujinta Klaipėdos ir Rostoko universitetų bendradarbiavimo sutartis. Dokumentą savo parašais patvirtino abiejų šalių universitetų rektoriai prof. dr. Artūras Razbadauskas ir prof. dr. Volfgangas Šerekas (Wolfgang Schareck).

KU ir seniausią Baltijos regione Rostoko universitetą, įsteigtą 1419 metais, sieja partnerystės aljanse EU-CONEXUS ryšiai. KU vadovų vizito į Rostoką metu suderintas ir parengtas dvišalio bendradarbiavimo dokumentas, kuriame numatyti žinių ir patirčių mainai jūrinių technologijų, inžinerijos, informacinių technologijų, politikos mokslų bei medicinos srityse.

 „Rostoko universiteto vadovas – patyręs ir garsus chirurgas-transplantologas, iš kurio mokėsi ne vienas Lietuvos gydytojas. Šio vizito metu turėjome galimybę lankytis Rostoko universiteto klinikose, pamatyti naują skubios pagalbos skyrių, kuris dar tik rengiamas atidarymui ir oficialiai pradės veikti tik birželį. KU, kuris taps kuriamos Klaipėdos universiteto ligoninės steigėju, kolegų patirtys ir patarimai labai vertingi“,- bendradarbiavimo su šia Vokietijos mokslo įstaiga svarbą akcentavo prof. dr. A. Razbadauskas.