Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijoje oficialiai atidaryta trečioji Lietuvoje ISM Verslo klasė

Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijoje oficialiai atidaryta trečioji Lietuvoje ISM Verslo klasė
AA

Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazijoje oficialiai atidaryta trečioji Lietuvoje ISM Verslo klasė.

verslo klasė klaipėda

Kaip teigiama Ąžuolyno gimnazijos pranešime, naujoje klasėje įrengti modernūs baldai, nauji kompiuteriai. Susirinko ir daug jaunų žmonių, norinčių krimsti ekonomikos mokslus.

Pirmosios simbolinės pamokos metu  ISM rektorius Dalius Misiūnas skaitė  paskaitą " Kaip svajones paversti realybe".

ISM Verslo klasės veiklose dalyvaujantiems moksleiviams suteikiama išskirtinė galimybė susipažinti su ISM universiteto dėstytojais, savo srities ekspertais iš prestižinių JAV ir Europos universitetų bei ISM alumniais, po studijų įkūrusiais savo verslus ar dirbančiais rinkodaros/ekonomikos/finansų srities specialistų pozicijose.

 

ISM Verslo klasės pamokų metu moksleiviai turi puikią progą įgyti naujų žinių, o jaunųjų startuolių kūrėjai gali pasinaudoti praktikų – ISM dėstytojų ir absolventų konsultacijomis. Dalis pamokų dėstoma anglų kalba.

Moksleiviams, baigusiems ISM Verslo klasę (projekto trukmė – vieneri studijų metai) ir stojantiems į ISM universitetą, yra pridedamas papildomos + 0,3 balo. Taip pat, dalyvaujančioms projekte gimnazijoms suteikiama išskirtinė galimybė gauti nemokamą profiliavimo paslaugą 10 klasių mokiniams, į kurią įeina profesionalus karjeros testas, sudarytas pagal Harvardo universiteto mokslininko H. Gardnerio intelektų teoriją bei grupinė karjeros konsultacija aptariant testo rezultatus su sertifikuotu karjeros konsultantu.

Ikona, uždaryti