Klaipėdoje duris atvers pirmasis Lietuvoje metodinis STEAM centras

Klaipėdoje duris atvers pirmasis Lietuvoje metodinis STEAM centras
AA

Pernai rugsėjį veiklą pradėjusi Klaipėdos universiteto (KU) metodinio STEAM centro komanda š. m. balandžio 12 d. simboliniu juostos kirpimu pažymės pirmojo Lietuvoje metodinio STEAM centro atidarymą. 

Viename iš rekonstruojamų Klaipėdos universiteto miestelio pastatų, kuriame atsidarys KU metodinis STEAM atviros prieigos centras, veiks keturios laboratorijos (IT-robotikos, Chemijos-biologijos, Fizikos-inžinerijos ir specializuota – Jūrinė) ir FabLab kūrybinių dirbtuvių erdvė. Nors KU STEAM centro metodininkų, laborantų ir kt. specialistų komanda su mokyklomis ir regioniniais STEAM centrais dirba jau daugiau negu pusmetį, nuo kito mėnesio moksleiviai turės galimybę su mokslo pagrindais ir technologinėmis inovacijomis susipažinti bei įvairialypėse patirtinėse edukacinėse veiklose dalyvauti visiškai naujose laboratorijose.

 

Oficialų KU STEAM centro laboratorijų startą pažymėti atvyks LR švietimo, mokslo ir sporto viceministras Justas Nugaras, Lietuvos neformaliojo švietimo agentūros (LINEŠA) vadovai, LR Seimo nariai, savivaldybių atstovai, regioninių STEAM centrų vadovai, KU partneriai ir kiti garbūs svečiai.