Klaipėda – Vilnius: naujos studijų galimybės

Klaipėda – Vilnius: naujos studijų galimybės
AA

Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla LAJM, ir Vilniaus Gedimino technikos universitetas VILNIUS TECH, veikdami Transporto ir logistikos mokslo ir studijų klasteryje, sukūrė naują transporto inžinerijos magistrantūros studijų programos specializaciją ,,Jūrų transporto inžinerija ir logistika“, skirtą visų aukštųjų mokyklų inžinerijos ir technologijų studijų krypčių paskutiniojo kurso studentams ir absolventams, o LAJM – tai laivavedžiams, laivų inžinieriams ir laivų elektros inžinieriams.

 

Pasirinkus naująją specializaciją bus studijuojama jūrų transporto ekosistema, laivų inžinerinių sistemų valdymas, jūrų uosto krovos modeliavimas, jūrų transporto logistika ir ekonomika bei kiti mokslinių tyrimų, transporto sistemų valdymo dalykai. Studijų trukmė 2 metai.

Kitų studijų krypčių, LAJM – uosto ir laivybos valdymo, laivybos ir logistikos informacijos sistemų ir jūrų transporto logistikos technologijų studijų programų, studentai ir absolventai galės gilinti žinias 1,5 metų trukmės magistrantūros studijų programoje ,,Transporto inžinerinė ekonomika ir logistika“. Baigusiųjų studijas laukia tarptautinio jūrų transporto verslo įmonėse!

Kolegijų absolventai gali iškart stoti į magistrantūrą ir pretenduoti į valstybės finansuojamas studijų vietas, nes papildomus studijų dalykus pradės studijuoti jau paskutiniajame studijų semestre ir galės atsiskaityti už juos per visą magistrantūros studijų laikotarpį. Transporto ir logistikos mokslo ir studijų klasterio narės, LAJM, stojantiesiems suteiktos ypatingos finansinės studijų sąlygos – papildomų studijų dalykų kaina sumažinta beveik 10 kartų!

LAJM ir VILNIUS TECH tikisi, kad transporto inžinerijos, inžinerinės ekonomikos ir logistikos studijos, susijusios su jūrų transportu, padidins studijų tarptautiškumo dedamąją, bus patrauklios studentams ir iš Lietuvos, ir iš užsienio šalių, o tai itin svarbu šalies, ypač Klaipėdos regiono, jūrų transporto sektoriaus darbo rinkai, kurioje šiuo metu yra bene didžiausia aukštos kvalifikacijos transporto inžinerijos specialistų paklausa.

Reklama Ikona, uždaryti