Europos kosmoso agentūros atstovai kviečia į susitikimą Klaipėdos universitete

Europos kosmoso agentūros atstovai kviečia į susitikimą Klaipėdos universitete
AA

Klaipėdos miesto ir regiono mokslininkai, technologijų specialistai  ir įmonių atstovai kviečiami dalyvauti susitikime su Europos kosmoso agentūros (EKA) atstovais, kuris š. m. rugsėjo 26 d. vyks Klaipėdos universitete Jūros tyrimų institute (KU JTI).  

EKA veikla apima platų sričių spektrą, t.y. Žemės stebėjimas, telekomunikacijos, gyvybės mokslai, biotechnologijos, sveikatos mokslai, technologijos ir inžinerija. Lietuvos kaip asocijuotos šalies narės įsijungimas į EKA bendruomenę yra itin reikšmingas ne tik visai mokslo bendruomenei ir įmonių, dirbančių inovacijų srityje, atstovams. Tai atvėrė ir naujas finansavimo galimybes.

KU JTI mokslininkai jau ne pirmus metus bendradarbiauja su EKA. Įgyvendindami projektus yra sukaupę solidžią mokslinę patirtį Žemės stebėjimo iš kosmoso srityje.

Siekiant plėtoti bendradarbiavimą tarp EKA ir kitų Lietuvos institucijų bei įvairiose srityse dirbančių specialistų, 2023 rugsėjo 26 d. rengiamas Europos kosmoso agentūros atstovo vizitas į KU JTI. Planuojamame susitikime bus išsamiau pristatytos EKA finansavimo perspektyvos, jo dalyviams bus suteikta galimybė papasakoti apie savo tyrimus ar vykdomas veiklas bei gauti konsultacijas iš EKA.

Agentūrai atstovaus Michele Iapaolo – oficialus atstovas (Country Desk Officer) Lietuvai, kurio komanda yra atsakinga už programų įgyvendinimą naujose EKA valstybėse narėse.

Norintieji dalyvauti renginyje prašomi iki 2023 rugsėjo 18 d. užpildyti registracijos formą:

https://forms.gle/XN8KteYDyPbmqNsMA

 

Renginio pradžia: 2023-09-26, 09 val.

Vieta: KU Jūros tyrimų institutas, Universiteto al. 17, Klaipėda.

Renginys vyks anglų kalba.

Daugiau informacijos: Diana Vaičiūtė, diana.vaiciute@ku.lt .