Būsimiesiems laivų korpusų surinkėjams – piniginės stipendijos

Būsimiesiems laivų korpusų surinkėjams – piniginės stipendijos
AA

Vakarų laivų gamyklos (VLG) įmonių grupė skyrė pinigines stipendijas Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro moksleiviams, pasirinkusiems laivų korpuso surinkėjo profesiją. Sutartys pasirašytos su devyniais pirmakursiais.

„Mums labai svarbu, kad jaunimas rinktųsi inžinerinio profilio specialybes, kurios yra itin reikalingos ir perspektyvios. Nuolat skiriame dėmesį savo srities – jūrinės inžinerinės pramonės – profesijų populiarinimui. Jaunimą jas skatiname rinktis, ne tik sudarydami sąlygas atlikti praktiką, o vėliau įsidarbinti, bet ir prisidėdami prie šios krypties specialybių studentų gyvenimo kokybės pagerinimo studijų metu ir taip sudarydami sąlygas skirti dar daugiau dėmesio profesinių žinių gilinimui. Tikimės, kad mūsų įsteigtos stipendijos bus viena iš paskatų rinktis šį profesinį kelią ir ateityje prisidėti prie unikalių laivų statybos ar remonto projektų įgyvendinimo, taip kuriant vertę jūrinės inžinerijos srityje“, – teigė Arnoldas Šileika, Vakarų laivų gamyklos (VLG) įmonių grupės gen. direktorius.

Vardines stipendijas gaus devyni jaunuoliai, kurie buvo atrinkti pagal mokymosi rezultatus ir motyvacinius pokalbius. Moksleiviai kas mėnesį gaus po 200 еurų. Ateityje tokių stipendijų gali tikėtis ir daugiau jaunuolių.

„Nuoširdžiai dėkojame socialiniams partneriams už rodomą dėmesį mūsų jaunimui. Šios piniginės stipendijos yra tikrai puiki paskata moksleiviams tobulėti, siekti geresnių mokymosi rezultatų ir savo ateitį projektuoti čia, Klaipėdoje, kur sėkmingai veikia laivų statybos ir remonto pramonė. Stengiamės, kad besimokantieji mūsų centre įgytų kuo daugiau praktinių žinių ir įgūdžių, todėl į darbo rinką jie gali įsilieti iš karto, vos gavę baigimo diplomą“, – sakė dr. Egidijus Skarbalius, Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro direktorius.

Skaičiuojama, kad vien Vakarų laivų gamyklos (VLG) įmonių grupė sukuria apie 4000 darbo vietų.

Ikona, uždaryti