Visą gruodį Klaipėdos bibliotekoje vyks kalėdinė akcija „Knyga – dovana“

Visą gruodį Klaipėdos bibliotekoje vyks kalėdinė akcija „Knyga – dovana“
AA

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka 2021 gruodžio 9–31 d. skelbia kalėdinę akciją „Knyga – dovana“ ir kviečia dalintis skaitymo džiaugsmu bei dovanoti knygas vieni kitiems.

i kanto klaipėda biblioteka akcija knyga

Kalėdinis laikotarpis mus priverčia stabtelėti, apsižvalgyti aplinkui ir pasvajoti apie kažką gražaus, nepaprasto ir netikėto. Norime atrasti gerumą savo širdyse ir juo dalintis su kitais. Svajojame ištiesti ranką nepažįstamajam ir viliamės, kad ateis laikas, kai mūsų miesto dangų nušvies ne vien kalėdinės eglutės žaižaravimas, bet ir mūsų širdžių šiluma ir dvasios ramybė.

Biblioteka – vieta, kurioje kalėdinė dvasia turėtų plazdėti visus metus. Čia lankosi įvairių socialinių sluoksnių ir amžiaus klaipėdiečiai, čia beveik viskas suteikiama nemokamai. Ir geriausia, ką mes galime pasiūlyti – knyga.

Visi žinome, kad reikšmingiausia knyga – Biblija – Dievo laiškas žmonėms. Tačiau ir tūkstančiuose kitų knygų yra begalė išminties lobių, gerumo ir pasiaukojimo pavyzdžių. Yra tokių knygų, kurios pakeičia mūsų gyvenimą, - rašoma pranešime.

Puoselėdama kalėdinio gerumo dvasią, biblioteka organizuoja Kalėdinę akciją „Knyga-dovana“. Kviečiame atrasti Jus motyvavusią knygą ir padovanoti ją nepažįstamajam.

Akcijoje „Knyga – dovana“ kviečia dalyvauti žinomus klaipėdiečius, kultūros ir meno žmones, politikus ir visus norinčius.

KAIP DALYVAUTI?

  • išrinkite knygą, kurią norėtumėte padovanoti nepažįstamajam;
  • supakuokite knygą-dovaną, o viduje palikite laišką ar palinkėjimą;
  • atneškite į bet kurį Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos padalinį;
  • palikite TEN, kur ją ras ieškantis žmogus.
Ikona, uždaryti