Šią savaitę Klaipėdoje šildymo sezono dar nepradės

Šią savaitę Klaipėdoje šildymo sezono dar nepradės
AA

Kada bus pradėtas šildymo sezonas visame mieste,  bus sprendžiama š. m. spalio 11 d.

„Savivaldybės administracija gauna daug gyventojų prašymų neskubėti pradėti šildymo sezono mieste. Klaipėdiečiai nuogąstauja, kad didėjančios šildymo kainos ženkliai išaugins išlaidas, todėl dalis gyventojų linkę atitolinti tą momentą. Be to, šildymo sezono neskubina ir palankios gamtinės sąlygos: savaitgalį prognozuojami saulėti orai, vidutinė temperatūra laikysis apie 10 laipsnių šilumos“, – sako Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis. 

Šildymo sezono pradžią, atsižvelgdama į faktinę lauko oro temperatūrą, savo pavaldume esančioms įstaigoms nustato savivaldybė. Klaipėdos miesto savivaldybės Statinių administravimo skyriaus vedėja Diana Gerasimovienė atkreipė dėmesį, kad kiti šilumos vartotojai, įskaitant ir daugiabučių gyvenamųjų namų gyventojus, balsų daugumos sprendimu gali patys apsispręsti dėl savo pastatų šildymo pradžios – ji nebūtinai turi sutapti su  savivaldybės nustatyta šildymo sezono pradžia.

 

Savivaldybei priklausančias ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo, taip pat socialinių paslaugų įstaigas centralizuotai šildyti pradėta nuo š. m. spalio 4 d.

Praėjusiais metais šildymo sezonas Klaipėdoje prasidėjo spalio 14-15 dienomis.

Ikona, uždaryti