Sekmadienį Klaipėdoje - kviečia susitelkti dėl ukrainiečių

Sekmadienį Klaipėdoje - kviečia susitelkti dėl ukrainiečių
AA

Karas paliečia visus, to norint ar nenorint. Karo tragediją, stebime kasdien. Sugriauti žmonių namai bei suluošinti žmonių gyvenimai. Pagalbos reikia ne tik ukrainiečiams, kurie yra Ukrainoje ir gina mūsų laisvę, bet ir čia esantiems pabėgėliams, kurie nesuduria galo su galu arba dėl įvairių aplinkybių negali niekur dirbti, ypatingai vienišos mamos su kūdikiais ant rankų arba senoliai.

Jau daugiau, kaip metus pagalbą Ukrainai ir ukrainiečiams teikiantis Mindaugas Jonušas kviečia balandžio 2 dieną, sekmadienį nuo 15.30 iki 17 val atnešti: negendančių maisto produktų, higienos priemonių, mokyklinių prekių. Akcija vyks Klaipėdoje, Dangės skvere prie paminklo -  Arka.

Visas surinktas maistas ir priemonės bus  kitą dieną išdalintas, labiausiai dėl karo kenčiantiems.

Anot organizatoriaus Mindaugo Jonušo, didžiulė eilė šiuo metu laukia šios pagalbos. Kai buvo pradėtas dalinti turimas maistas ir higienos priemonės, pasirodė, kad iš tiesų šis poreikis yra labai didelis ir kasdien vis labiau augantis, todėl labai svarbu yra šiuo metu mums visiems susitelkti ir padėti išgyventi tiems, kurie ir taip dėl karo kenčia, o nemaža dalis ir neturi kur grįžti Ukrainoje,- teigia pašnekovas