Paradoksas Klaipėdoje: naujasis traukos objektas nustoja suktis kada panorėjęs

Paradoksas Klaipėdoje: naujasis traukos objektas nustoja suktis kada panorėjęs
AA

Lygiai prieš savaitę, praėjusį ketvirtadienį Šiauriniame rage pradėjęs suktis ir skambų -naujojo Klaipėdos traukos objekto pavadinimą įgavęs apžvalginis ratas, pastaruoju metu ne džiugina, o liūdina žmones.

„Klaipėda, aš su tavim“ redakciją pasiekė žinia, kad jau nuo pirmadienio žmonėms teko nusivilti. Atvykus pasisukti – ratas tiesiog neveikė. Apie planuojamą rato sustojimą nebuvo jokios informacijos, žmonių iš anksto niekas neinformavo.

Viena į šią nesmagią situaciją pakliuvusių šeimų specialiai dėl rato važiavo net iš Kretingos.

„Mes specialiai vykstame iš kito miesto, o jie nusprendžia dirbti pagal nuotaiką! Tai turėjo būti įsimintina šeimos diena uostamiestyje. Buvome pasirengę išleisti pinigėlius ir šiai pramogai ir skaniems pietums mieste, tačiau viskas baigėsi sugadinta nuotaika ir ankstesne, nei planuota, kelione namo. Praneškite kitiems, kad šio rato savininkams nesvarbu lankytojai“, - rašė „Klaipėda, aš su tavim“ skaitytoja.

Susisiekus su Klaipėdos turizmo informacijos centru sužinojome, kad žmonės buvo atėję į centrą klausti, kodėl ratas nedirba.

Pirmą kartą Klaipėdos TIC sulaukė nusiskundimų pirmadienį. Žmonės į duris pabučiavo vidurdienį. Kai tądien Klaipėdos TIC susisiekė su rato savininkais, buvo pranešta, kad miesto naujoji pažiba vėl pradės suktis tik 14 val.

Ketvirtadienį ratas sustabdytas buvo jau dėl dažymo darbų.

Atrodo būtų elementaru tokius darbus atlikti dar iki atidarymo ar bent jau informuoti visuomenę apie planuojamas rato stabdymo dienas.

Tokios situacijos toli gražu nepuošia miesto. Jau nekalbant apie sklindantį iš lūpų į lūpas žodį apie tai, kad Klaipėdos ratu pasikliauti negalima, kad geriau važiuoti į Palangą, kur rato savininkai turi atsakingesnį požiūrį.

Berods tikėjome, kad ratas bus traukos objektas, o štai ir paradoksas – jis žmones jau pradeda atgrasyti nuo vykimo į Klaipėdą.

Reklama Ikona, uždaryti