N. Puteikienė siūlo keisti Mogiliovo gatvės pavadinimą suteikiant jai Odesos (Ukraina) miesto vardą

N. Puteikienė siūlo keisti Mogiliovo gatvės pavadinimą suteikiant jai Odesos (Ukraina) miesto vardą
AA

Atsižvelgdama į Rusijos Federacijos karinius veiksmus Ukrainos atžvilgiu, šiandien Klaipėdos savivaldybės tarybos narė Nina Puteikienė pasiūlė tarybai skubos tvarka parengti sprendimą dėl Mogiliovo gatvės pavadinimo pakeitimo, suteikiant jai Odesos (Ukraina) miesto vardą.

Klaipėdoje ši gatvė Mogiliovo gatve pavadinta dar sovietmečiu, kai buvo įprasta tarybinių respublikų miestų bičiulystė ir jų pavadinimai būdavo suteikiami daugumai naujų gatvių.


 

"Klaipėda, aš su tavim" jau rašė, kad Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas taip pat ketina Klaipėdos miesto savivaldybės administracijai pavesti ir neatidėliojant paruošti teikimą/siūlymą dėl Klaipėdos miesto seserinio miesto Odesos vardo suteikimo aikštės/gatvės/skvero ar/ir kurios nors Danės krantinei Klaipėdoje, taip ir tokia forma išreiškiant tvirtą palaikymą bei solidarumą šiam Ukrainos uostamiesčiui.

Tiesa, meras teigė, kad labai rimtai vertintų siūlymą Odesos miesto skvero vardo suteikimą netrukus savo erdves po rekonstrukcijos atversiančiam naujajam Danės skverui.

Pasak mero, Klaipėdą ir Odesą sieja išskirtinai draugiški ir nuoširdūs ryšiai.

Reklama Ikona, uždaryti