Memelio miestas ruošia pirmųjų daugiabučių projektą

Memelio miestas ruošia pirmųjų daugiabučių projektą
AA

 „Memelio miestas ruošiasi tapti namais žmonėms, kurie nori gyventi prie vandens, mėgautis miesto centro privalumais, siekia kokybės ir vertina architektūrą", - teigia projekto užsakovas  „Stemma Group".

Memelio miestas klaipėda

Šiandien paviešinti pirmojo daugiabučio, adresu Naujoji Uosto g. 3, Klaipėda, projektiniai pasiūlymai.

Daugiau nei 5 ha teritorijoje prieš pradedant statybos darbus numatoma griauti penkis pastatus.

„Naujai kuriama multifunkcinė miesto teritorija prie Kuršių marių formuojama vadovaujantis urbanistinio ir architektūrinio integralumo principais. Projektuojamas daugiabutis namas yra prie pietinės bei centrinės aikščių, iš pietų glaudžiasi prie krantinės, šiaurėje prie apie saugomus teritorijos pastatus formuojamo skvero bei alėjos", - rašoma projektiniuose pasiūlymuose.

memelio miestas klaipeda

Siekiant išlaikyti vizualinį ryšį su Dangės upe ir piliaviete, daugiabutis namas bus skaidomas į atskirus korpusus-kvartalus, tarp kurių numatomos skersinės gatvelės- vizualiniai koridoriai.

memelio miestas klaipeda

Kaip teigiama projektiniuose pasiūlymuose, bus suformuoti du kvartalai: prie pietinės aikštės esantis kvartalas turi kiek aukštesnius, reprezentatyvesnius pastatus, su išskirtinesnės architektūros tūriniais stoglangiais. Antrasis kvartalas, kiek uždaresnis, esantis tarp dviejų pėsčiųjų gatvelių, todėl žemesnio tūrio, nuosaikesnės architektūrinės raiškos.

Automobilių eismas projektuojamas po žeme, saugyklose, kurios bus sujungtos tarpusavyje požeminiais pravažiavimais.

Pirmuose aukštuose, kurie atsukti į pagrindines viešąsias erdves numatomos maitinimo, paslaugų, prekybos, visuomeninės patalpos. Šoninėse gatvelėse, vidiniuose kiemuose, dalyje Danės gatvės išklotinės- išskirtinės kokybės butai, su savo terasomis, žaliomis zonomis. Kituose pastatų aukštuose numatyti butai, su savo balkonais ar terasomis.

Projekto užsakovas - UAB „MEMELIO MIESTAS, projektavo UAB „arches“.

Su projektiniais pasiūlymais Klaipėdos miesto savivaldybės puslapyje galite susipažinti iki gruodžio 3 dienos.

Ikona, uždaryti