KU 30-mečio jubiliejų primins bendruomenės pasodintas ąžuolas

KU 30-mečio jubiliejų primins bendruomenės pasodintas ąžuolas
AA

Klaipėdos universiteto akademiniame miestelyje buvo pasodintas jaunas ąžuoliukas, čia pat pakrikštytas KU 30-mečio ąžuolu.

Taip Universiteto bendruomenė baigia jubiliejinių, 30-ųjų Universiteto gyvavimo metų šventinius renginius. „Vasarą turėjome jubiliejinių metų kulminaciją - surengėme šventę draugams ir partneriams, tarptautinį EU-CONEXUS festivalį, o šiandien dedame simbolinį tašką šventiniams metams ir sodiname ąžuoliuką toje aikštės pusėje, kur netrukus bus pradėti įgyvendinti nauji plėtros projektai“,- sakė KU rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas, pakvietęs kolegas drauge pasodinti stiprybę ir ilgaamžiškumą simbolizuojantį medį.

 

Ąžuolai – svarbi KU akademinio miestelio kraštovaizdžio dalis. Bendruomenė ypač brangina ir akylai prižiūri 1924-aisiais sodintus ąžuolus. Ąžuoliukas buvo pasodintas KU įkūrimo 10-ojo jubiliejaus proga. Miestelyje prigijo ir kiekvieną pavasarį sulapoja du dovanoti ąžuolai – vieną jų Universitete pasodino Klaipėdos Rotary bendruomenės atstovai ir apjuosė jį dekoratyvine tvorele su suoliukais, kitą pasodino bei prižiūri kariškiai.

 

Reklama Ikona, uždaryti