Kovo 10 d. Klaipėdoje - ypatingas vakaras Ukrainai

Kovo 10 d. Klaipėdoje -  ypatingas vakaras Ukrainai
AA

Ukrainoje nerimstant karui ir jo žiaurumams, Klaipėdos mieste tęsiami Ukrainos palaikymo vakarai, skatinantys nepamiršti parodyti nors kiek humaniškumo, empatijos visiems be namų likusiems ukrainiečiams. Taigi, kovo 10 dieną 18.00 val. Danės skvere prie Arkos paminklo bus laukiamas kiekvienas klaipėdiškis, norintis „sušildyti“ Ukrainos žmonių, pagalbos ieškančių pajūryje, širdis.

 

Šio renginio organizatorius, VŠĮ „Bonitatem ORG“ vadovas Mindaugas Jonušas teigia, kad būti vieningiems drauge su Ukrainos žmonėmis yra besąlygiškai svarbu: „Ateiti į palaikymo vakarą yra mūsų pareiga, nes karas, deja, nesibaigia. Vien Mariupolio mieste žuvo virš 100 tūkstančių gyventojų, o tai ‒ tik vienas miestas. Chersono srityje yra vietovių, kuriose žmonės neturi nei duonos, nei vandens.“


„Ukrainoje gyvenanti Irinka Koliukh visuomet akcentuoja, kad mūsų visų dėmesys, neabejingumas ir lankymasis tokio tipo renginiuose yra lyg vaistai nuo karo kenčiančių žmonių skausmui“, ‒ prisimena M. Jonušas. 
Visus norinčius ir galinčius kviečiame paremti nukentėjusias nuo karo šeimas ne tik finansine, bet ir humanitarine pagalba. Šiuo metu labai trūksta asmens higienos priemonių, įvairių negendančių maisto produktų ir mokyklinių reikmenų. Be abejonės, visų šypsenos, gražūs žodžiai ar gestai taip pat yra geraširdiškumo išraiška.

 

Renginio metu visiems atėjusiems žmonėms bus galima pasivaišinti specialiu būdu gaminama arbata ir saldėsiais.
Visų klaipėdiškių, mylinčių Ukrainą ir jos žmones, organizatoriai lauks kovo 10 dieną, 18.00 val. Danės skvere prie Arkos paminklo. Kartu mes galime daugiau!

 

Ikona, uždaryti