Klaipėdos uostas kviečia švęsti laisvę ant molo

Klaipėdos uostas kviečia švęsti laisvę ant molo
AA

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos išvakarėse, vasario 15 d. 19 val., Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija miestiečius ir miesto svečius kviečia susitikti prie šiaurinio molo, Melnragėje. Unikaliu ir vieninteliu muzikos, šviesų ir ugnies pasirodymu čia bus prisimenama istorija.

„Klaipėdos uosto vartai – vieta, kurioje atsiveria visas pasaulis. Čia vėjuotą dieną bangos su paukščiais šoka laisvės šokį, atplaukiantys ir išplaukiantys laivai kasdien signalizuoja, kad esame nevaržomo pasaulio dalis. Nėra geresnės vietos švęsti laisvę nei ant molo, todėl kviečiu visus susitikti jo prieigose“, – sako Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas.

Šiemet taip pat minimos 140-osios Baltojo švyturio įžiebimo šiauriniame mole metinės. Klaipėda ir Neringa šiuos metus yra paskelbusios švyturių metais. Uosto direkcijos miestiečiams dovanojamas muzikos, šviesų ir ugnies pasirodymas kartu kvies prisiminti Baltąjį švyturį, kuris stovėjo šiaurinio molo gale.

 

Renginys vyks atviroje erdvėje, tad žmonės kviečiami pasiimti termosus su šilta arbata ar pledą apsigaubti, kad stebėti išskirtinį ir vienintelį tokį reginį būtų šilta ir jauku. Numatoma trukmė – iki 30 min.

Į renginį vasario 15 d. 19 val. Uosto direkcija kviečia atvykti viešuoju ar asmeniniu transportu, pėsčiomis. Automobilius bus galima pasistatyti mokamose aikštelėse toliau ar arčiau molo. AB KLASCO atvers savo teritorijos prie šiaurinio molo vartus, tad dalį automobilių bus galima statyti ten (stovėjimas šioje zonoje nemokamas).