Klaipėdos antrokai dalyvavo finaliniame Prezidento pradinių klasių šachmatų taurės etape

Klaipėdos antrokai dalyvavo finaliniame Prezidento pradinių klasių šachmatų taurės etape
AA

Jau trečius metus Lietuvos pradinių mokyklų mokiniai, susibūrę į savo klasių komandas, dalyvavo tradiciniame šachmatų turnyre Prezidento taurei laimėti. Atrankiniuose turnyruose šiemet dalyvavo daugiau nei 1 000 mokinių iš visos Lietuvos mokyklų, o į finalinį turnyrą Prezidentūroje buvo pakviestos 25 geriausiai atrankoje pasirodžiusios komandos, o tarp jų - ir antrokų komanda iš Klaipėdos Vaivorykštės tako gimnazijos.

antrokai

Siekiant patekti į šias varžybas, komandoms reikėjo praeiti du atrankos etapus: mokyklinį bei regiono.

Klaipėdiškiams pavyko užsikopti net į septintąją vietą. O antrųjų klasių įskaitoje užimti pirmąją vietą.

turnyras

Šalies vadovas pasveikino Vaivorykštės tako gimnazijos komandos narius bei įteikė padėkos raštą mokytojui Vladimirui Balaklijec.

padėka

Prezidentas padėkojo mokytojams, tėvams, kurie remia šachmatų žaidimą, mokantį vaikus susikaupti, mąstyti, siekti tikslo. Taip pat treneriams, kurie šiuo žaidimu lavina vaikų intelektą, atmintį, gebėjimą sutelkti dėmesį ir kritiškai mąstyti. „Noriu atskirai paminėti šio renginio iniciatorių ir pagrindinį organizatorių – šachmatų trenerį Joną Sidabrą, kuris negaili jėgų propaguodamas šachmatus, atskleisdamas šio žaidimo grožį vis daugiau Lietuvos mokinių“, – apdovanojimų ceremonijoje sakė šalies vadovas.

Šalies vadovas su vyriausiuoju patarėju Frederiku Jansonu ir patarėju Pauliumi Baltoku po apdovanojimų ceremonijos su taurės laimėtojais Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos komanda, antros vietos laimėtojais Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos komanda ir trečią vietą pelniusia Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnazijos komanda sužaidė šachmatų simultaną.

Reklama Ikona, uždaryti