Klaipėdoje statys beveik 200 naujų butų su 247 vietomis automobilių stovėjimui

Klaipėdoje statys beveik 200 naujų butų su 247 vietomis automobilių stovėjimui
AA

Klaipėdoje, Liepų g. 95 esančiame sklype, projektuojamas gyvenamosios paskirties pastatas su aštuoniais korpusais, talpinančiais 196 butus ir komercinėmis patalpomis. 

nauja staytab klaipėda

nauji butai klaipėda

1,94 ha ploto sklype numatytos ir  247 vietos automobilių stovėjimui, dalis iš jų - požeminės.

„Atsižvelgiant į teritorijos infrastruktūrą, gerą susisiekimą su centrine miesto dalimi, bei įvertinant kad ji gana triukšminga ir ne itin patraukli ramiam didesnių šeimų gyvenimui, daugiausia projektuojami maži, vieno kambario butai, šiek tiek mažiau – dviejų ir trijų kambarių butai. Tokie butai būtų patrauklūs kaip pirmasis jaunos šeimos būstas, studentų gyvenamoji vieta ar miesto svečių antrasis būstas pajūryje. Esant poreikiui yra paliekama galimybė butus apjungti. Taip pat atsižvelgiant į didelį Liepų gatvės automobilių srautą bei numatomus būsimų sklypo gyventojų poreikius pirmame aukšte projektuojamos komercinės patalpos”, – apie Liepų g. 95 adresą turinčiame sklype planuojamas statybas rašoma projektiniuose pasiūlymuose.

nauji butai klaipėda

Palei Liepų gatvę esantys keturi korpusai bus sujungiami pirmu aukštu, kuriame numatomi septyni komercinių patalpų blokai ir rūsiu.

Septyni korpusai bus keturių aukštų, o pietrytinis – šešių.

„Keturių korpusų, esančių arčiau Liepų gatvės apdailai naudojamos tamsiai pilkos spalvos apdailinės aliuminio kompozito plokštės su baltomis lamelėmis. Korpusai apjungiami vientisu stikliniu pirmo aukšto fasadu. Keturių toliau nuo judrios gatvės esančių korpusų apdailai naudojamas šviesus dekoratyvinis tinkas. Šiose korpusuose projektuojami įstiklinti balkonai su sienele, apdaila – aliuminio kompozito plokštės su medžio imitacija. Vertikalių ryšių blokai apjungiantys korpusus tinkuojami dekoratyviniu tinku. Taip pat dviejuose vidiniuose fasaduose arčiau Liepų gatvės atkartojamas tinkuotas fasadas su balkonais. Naudojant skirtingus apdailos sprendimus korpusų grupėms siekiama suteikti pastatui dinamikos, tačiau visame pastate besikartojantis pabirusių langų ir balkonų motyvas bei atsikartojančios medžiagos ir spalvos detalėse apjungia korpusus į vientisą kompleksą. Apdailos medžiagos ir spalvos preliminarios ir bus tikslinamos techninio projekto metu”, – rašoma projektiniuose pasiūlymuose.

Sklype taip pat projektuojami pėsčiųjų takai, vaikų žaidimų aikštelės, želdinių zonos, vietos dviračių saugykloms.

Statybomis ir projektu rūpinasi „Uostamiesčio projektas”, projekto vadovas Algirdas Stripinis bei architektė Miglė Paužaitė.

Ikona, uždaryti