Klaipėdoje naujausiam „DFDS" laivui oficialiai suteiktas vardas

Klaipėdoje naujausiam „DFDS" laivui oficialiai suteiktas vardas
AA

Vakar, rugpjūčio 31 d., vienam iš naujausių „DFDS" laivų – Luna Seaways – buvo oficialiai suteiktas vardas.

Iškilmingoje ceremonijoje netrūko sveikinimų, o laivo krikštamote tapo kadenciją baigusi Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė, kuri simboliškai į laivo bortą sudaužė šampano butelį palinkėdama saugių kelionių.

dalia grybauskaitė dfds

„Tokiame vėjų mieste mes atidarome, šventiname ir laiminame naują Danijos kompanijos laivą, kuris plaukios su dviem lietuviškom įgulom ir tai rodo ir mūsų profesionalumą ir pasitikėjimą Lietuva ir Lietuvos žmonėmis, todėl man didžiulė garbė šventinti šį laivą, suteikti jam vardą“, - kalbėjo prezidentė D. Grybauskaitė.

Šis laivas bus jau antrasis šiais metais papildęs „DFDS" keltų gretas. Be „Luna Seaways“ bendrovė yra įsigyjusi ir naują „Aura Seaways“ keltą.

Naujieji keltai „Aura Seaways“ ir „Luna Seaways“ – modernūs kombinuoti krovininiai ir keleiviniai DFDS keltai – vieni didžiausių laivų šiame regione. Be to, abu keltai atitinka DFDS tvarumo siekius mažinant CO2 emisiją.

 

 

DFDS yra viena didžiausių investuotojų Lietuvos transporto ir logistikos sektoriuje. 10 įmonės keltų plaukioja su Lietuvos vėliava, o juose dirba apie 800 Lietuvos jūrininkų, gabenančių keleivius ir krovinius iš Klaipėdos į Vokietiją, Švediją ir Daniją.

Ikona, uždaryti