Į nemokamą dienos stovyklą susirinko apie 1500 ukrainiečių vaikų su mamomis

Į nemokamą dienos stovyklą susirinko apie 1500 ukrainiečių vaikų su mamomis
AA

Gegužės 7 d. „Švyturio“ arenoje  įvyko nuo karo siaubo prieglobstį Klaipėdoje bei aplinkiniuose rajonuose radusių vaikų dienos stovykla. Kaip ir tikėtasi, joje sulaukta apie 1500 ukrainiečių vaikų su mamomis.

„Bičiulis TV prodiuseris Laurynas Šeškus, kartu su „Tūkstantmečio vaikais“ tokias stovyklas Vilniuje ir Kaune rengiantys jau ne vieną savaitgalį, pasiūlė pabandyti susitelkti ir Klaipėdoje. Su broliu Mindaugu nedelsiant ėmėmės veiklos ir sulaukėme stipraus kolegų palaikymo. Klaipėdos miesto ir krašto renginių organizatoriai suvienijo jėgas vardan kilnaus tikslo. "Ukrainos vaikai Lietuvoje: Dienos stovykla Klaipėdoje"  nebūtų įvykusi ir be mūsų rėmėjų, partnerių, neformaliojo ugdymo Klaipėdoje įstaigų, savanorių, daugybės geros valios klaipėdiečių, kurie skyrė lėšų, produktų, žaislų. Ir visų mūsų dėka stebuklas įvyko! Esame be galo dėkingi visiems prisidėjusiems ir tikimės, jog ateityje kartu nuveiksime dar daugiau! Slava Ukraini!“, – emociškai kalbėjo vienas iš renginio organizatorių prodiuseris Gintaras Bendžius.

„Džiaugiuosi, kad per tokį trumpą laiką šiam renginiui pavyko sutelkti tiek daug bendraminčių, kurie prisidėjo tiek savo paslaugomis, tiek lėšomis, tiek savo darbu. Be visų pagalbos ir susivienijimo toks renginis ko gero nebūtų įvykęs, tad tariame didelį AČIŪ visiems prisidėjusiems bei dalyvavusiems“, sakė vienas iš organizatorių – Jevgenij Sokolov.

Dienos stovykloje vaikų laukė pačios įvairiausios veiklos: rankdarbiai, šachmatai, video bei grimo dirbtuvės, inkilų gamyba, eksperimentinio kūrybinio mąstymo laboratorija, kinas, animatoriai, sporto užsiėmimai, robotų kovos, šokiai, koncertavo laisvalaikio centrų kolektyvai, veikė būgnų pamokėlė, DJ-ėjų mokykla. Buvo ir vaišių – nuo paprastos košės iki spragėsių.

Šurmuliui užtilus, bet gerai emocijai dar neatslūgus, G. Bendžius prasitarė apie ateities planą – surengti Ukrainos vaikams vasaros stovyklą. Atrodo, kad laimingos vaikystės diena pasidaugins ir turės tęsinį.

Ikona, uždaryti