Aptarti Klaipėdos miestui ir rajonui aktualūs klausimai

Aptarti Klaipėdos miestui ir rajonui aktualūs klausimai
AA

Antradienį įvykusiame Klaipėdos miesto ir rajono merų susitikime aptarti abiem savivaldybėms svarbūs infrastruktūros klausimai.

Vienas iš aktualiausių – sklandus susisiekimas tarp Klaipėdos miesto ir rajono, problemos ypač išryškėja piko metu. 

Pasak Klaipėdos miesto mero Arvydo Vaitkaus, siekiant suvaldyti transporto srautus, klausimą reikia spręsti kompleksiškai. Su rajono meru Broniumi Markausku apsikeista nuomonėmis dėl galimybių įrengti naujas susisiekimo jungtis tarp miesto ir rajono, bendromis jėgomis siekti abiem savivaldybėms svarbios infrastruktūros vystymo – tolimesnio Jakų žiedinės sankryžos rekonstravimo projekto įgyvendinimo, kelio nuo Jakų žiedo palei Klaipėdos LEZ teritoriją Šilutės link rekonstrukcijos.

„Situacija, kuri susiformavo paskutinį dešimtmetį, yra netinkama ir vairuotojai šiandien nepagrįstai turi problemų įvažiuojant ar išvažiuojant iš miesto piko valandomis. Dabar sprendžiant problemą pasekmės skaudžiai kainuos, bet akivaizdu, kad problemą reikia spręsti artimiausiu metu, priešingu atveju, matant didėjančius srautus iš ir į miestą, problemos mastas tik didės“, – sako Arvydas Vaitkus.