Visą mėnesį klaipėdiečius vaišins picomis už šventinę kainą

Visą mėnesį klaipėdiečius vaišins picomis už šventinę kainą
AA

Populiarumo nestokojantis ir skaniausiomis picomis mieste garsėjantis Klaipėdos „Foxy Pizza“ restoranų tinklas mini antrąjį gimtadienį. Ta proga, visą mėnesį  „Foxy Pizza“ kvies švęsti skanaujant picas. Kasdien keps dosnų šventinių picų kiekį (290 picų) už simbolinę kainą – 3.90 Eur už picą.

foxy pizza

„Kviečiame visus švęsti drauge su mumis! Per tuos du metus tiek daug nuveikėme! Atidarėme du “Foxy Pizza” restoranus, neseniai pristatėme savo nemokamą užsisakymo programėlę, pamaitinome šimtus tūkstančių nuostabių mūsų klientų ir sukaupėme didžiulį būrį lojalių picos mėgėjų.

Darome tai, ką mokame daryti geriausiai – savo picas kepame su meile, kuria kasdien dalinamės ir su savo klientais!“, - sako „Foxy Pizza“ įkūrėjas Tomas P.

foxy pizza

Gimtadienio akcijos metu, kasdien, iki vasario 23d. nuo 12 val. H. Manto g. 36 ir Šilutės pl. 16b esančiuose „Foxy Pizza“ restoranuose, pirmąsias 290 picų bus galima įsigyti už šventinę kainą – 3.90 Eur.

„Foxy Pizza“ picos išsiskiria ypatingai brandinta tešla, kuri suteikia autentišką skonį, o iš siūlomų skirtingų skonių įvairovės sau patinkančią picą išsirinks net ir išrankiausias klientas. „FoxyPizza” specialiai ruošia ir prie kiekvienos picos pateikia padažą, tačiau jo receptą Tomas laiko paslaptyje.

Užsukite į www.foxypizza.lt svetainę apžiūrėti jų plataus asortimento. Pasirinkimas tikrai įspūdingas – nuo užkandžių ir picų su gėrimais iki specialių pasiūlymų. Taip pat galite užsukti pasisveikinti adresu Šilutės pl. 16B, Klaipėda arba H. Manto gatvė 36, Klaipėda.

 

 

Gimtadienio akcijos taisyklės:

Akcija galioja nuo sausio 23 d. iki vasario 23 d.

Šventinė kaina taikoma nuo 12 val. Pirmosioms 290 storapadžių picų.

Vienam asmeniui galima įsigyti iki dviejų picų.

Šventinė akcija galioja vietoje picerijoje (Šilutės pl. 16B, Klaipėda arba H. Manto gatvė 36, Klaipėda) arba išsinešimui.

Pristatymas į namus šventinėms picoms neteikiamas.

 


Reklaminis straipsnis

Reklama Ikona, uždaryti