Maisto pristatymui Lietuvoje „Apollo Group“ plečia partnerystę su „Bolt Food“

Maisto pristatymui Lietuvoje „Apollo Group“ plečia partnerystę su „Bolt Food“
AA

Didžiausia Baltijos šalių pramogų ir restoranų grupė „Apollo Group“, Lietuvoje valdanti maitinimo tinklą „KFC“, restoranus „Vapiano“ bei „O'Learys“, o taip pat boulingo klubus „Apollo Bowling”, strateginiu partneriu maisto pristatymui pasirinko susisiekimo paslaugų platformą „Bolt Food". Tokiu būdu siekiama centralizuoti pristatymo paslaugas iš skirtingų restoranų prekių ženklų ir iškelti naują pristatymo kokybės kartelę.

 

„Bolt Food“ programėlės vartotojai Lietuvoje gali užsisakyti patiekalus iš visų „Apollo Group“ valdomų maitinimo vietų: 7 „KFC“ tinklo restoranų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose, 2 „Apollo Bowling“ restoranų Klaipėdoje ir Šiauliuose, o taip pat iš Vilniuje įsikūrusių sporto baro ir restorano „O’Learys“ bei itališko prekės ženklo „Vapiano“ restorano.

„Orientuojamės į aukštos kokybės maisto tiekimą ir geriausią klientų patirtį. Natūralu, kad populiarėjant maisto pristatymui, norime ir čia užtikrinti klientų vertinamą kokybę, priimtiną kainą ir patirtį, prilygstančią apsilankymui restorane. Dėl šios priežasties  skyrėme didelį dėmesį rinkdamiesi pristatymo partnerį“, – paaiškina Mauri Dorbek, „Apollo Group“ valdybos narys. 

„Apribojome pristatymo teikėjų, su kuriais dirba mūsų valdomi restoranai, skaičių ir remdamiesi ankstesne teigiama patirtimi, nusprendėme bendradarbiauti tik su „Bolt Food“. Šis žingsnis atitinka mūsų ir klientų poreikius greitai ir sklandžiai patirčiai“, – pridūrė jis. „Esame užtikrinti, kad „Apollo Group“ restoranams lojali klientų bazė mus suras tiesiai „Bolt Food“ platformoje“, – pažymi M. Dorbek.

„Be abejo, tai, kad mūsų partneris „Apollo Group“ patikėjo mums pristatymus iš savo populiarių prekių ženklų restoranų, yra išties svarbus pripažinimas mums. Planuojame šiems prekių ženklams skirti reikiamą dėmesį programėlėje, vartotojų jau artimiausiu metu laukia nuolaidos, o partnerius galime užtikrinti, kad pasirūpinsime visais techniniais sprendimais, todėl restoranai galės sutelkti dėmesį į skanių patiekalų kūrimą ir gaminimą“, – sako „Bolt Food“ vadovas Lietuvoje Justinas Bambalas.