Klaipėdos senojoje perkėloje duris atvėrė baras “10 Tiltų krantas”

Klaipėdos senojoje perkėloje duris atvėrė baras “10 Tiltų krantas”
AA

Klaipėdiečių ir miesto svečių pamėgtoje vietoje, Šiaurės rago krantinėje, šią savaitę duris atvėrė „10 tiltų krantas“ baras.

„Džiaugiamės, kad ši erdvė ir vėl sugrįžta, tačiau su visiškai nauju, „10 Tiltų“ prekės ženklui būdingu veidu. Modernus, jūra alsuojantis, interjero stilius, naujas ir praplėstas menu ir vis dar toks pat užburiantis vaizdas pro panoraminius langus bei nepasikeitusi meilė mūsų svečiams – tikime, kad ši vieta ir vėl pritrauks tuos, kurie savo šventes ir ypatingas progas nori paversti nepamirštamomis. Tai išties įspūdingą istoriją turinti vieta, kuri gali didžiuotis vieninteliu tokiu vaizdu visame Klaipėdos mieste“ - pasakojo Aušra Pacevičiūtė.

senoji perkėla

 

Restoranui būdingas tendencingas ir tvarus interjeras, kurį kūrėme siekdami sinergijos su Klaipėdos miestu ir jūra. Įspūdį palieka klaipėdiečių „Oaky Oak“ ąžuolo komoda, dekoruota menininkės pieštu Danės krantinės eskizu, rankų darbo antram gyvenimui prikeltos kėdės, stilingi šviestuvai, medžio ir spalvų harmonija, mūsų ilgamečių draugų iš Klaipėdos – „Old Fisher“ – odos akcentai. Kurtas interjeras drąsina ne tik ragauti, grožėtis vaizdu, bet ir įkvepia prisiminti, jog Klaipėda yra nuostabus miestas kurti ir gyventi.

kavinė

Išskirtinį dėmesį skyrėme ir mūsų meniu, įtraukdami daugiau žuvies patiekalų. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su Baltijos jūros regione žvejojančiais žvejais, kad visada turėtumėme šviežios žuvies. Maistą visuomet ruošiame iš kokybiškų, šviežių, sezoninių produktų, o meniu atnaujinsime pagal Lietuvos regionui būdingą klimatą. Ypatingą dėmesį skyrėme pusryčių pasirinkimui, suteikdami galimybę jais mėgautis iki 15 val. Jauki aplinka, kruopščiai atrinkti maisto produktai, jūros gėrybės ir išskirtiniai vynai bei kraftiniai gėrimai.

maistas

maistas

Jūra dvelkiantis interjeras, stebinantys skoniai, į krantą dūžtančios bangos ir keltus pasitinkantys kirai – kas gali būti romantiškiau? “10 Tiltų krantas” - tai erdvė, kurioje galite pajusti tikrą uostamiesčio dvasią.