Į valgyklėlę Klaipėdoje lojalūs klientai važiuoja valgyti iš viso miesto ir aplink

Į valgyklėlę Klaipėdoje lojalūs klientai važiuoja valgyti iš viso miesto ir aplink
AA

Pirmąjį gimtadienį atšventusi valgyklėlė Klaipėdoje „Pipiriukas - vieta kur galima skaniai pavalgyti“ džiaugiasi savo, kaip ganėtinai jauno verslo startu.

Žmonės ir įmonės netruko pamėgti šią vietą. Į Vingio g. 29, Klaipėdoje įsikūrusią valgyklėlę klientai važiuoja iš visos Klaipėdos ir aplinkinių rajonų.

valgykla

 

 Kaip pasakoja valgyklėlės šefas, virtuvėje gaminama vadovaujantis viena taisykle – maistas visada tik šviežias, savo kokybe primenantis mylimiausią mamos patiekalą, o kaina leidžianti sugrįžti kasdien.

Šios valgyklėlės patiekalų rotacija ir pasiūlos gausa lepina įvairove - čia galima paragauti ne tik „naminio“ maisto, bet ir gurmaniškų burgerių ar keptų ant žarijų mėsos patiekalų.

 „Pipiriukas“ taip pat skiria daug dėmesio klientų patogumui. Skubantys jau pamėgo užsisakymo telefonu galimybę. Paskambinus galima pateikti užsakymą ir vos per 10 minučių patiekalai jau laukia paruošti išsinešimui ar skanavimui vietoje.

valgykla

Negalintys atvykti taip pat gali užsisakyti maistą su pristatymu.

 

Kaip pasakoja „Pipiriuko“ šefas, maistas čia gaminamas operatyviai ir atsakingai: „vos gavę užsakymą, pradedame patiekalų gamybą. Grill patiekalus ar burgerius pateikiame tiesiai iš kepsninės. Nors tai pareikalauja papildomos minutės ar dviejų, bet klientai vertina šviežumą ir džiaugiasi mūsų virtuvės darbu“.

 

Kiekvieną dieną „Pipiriuko“ klientų laukia gausus meniu pasirinkimas. Čia paskanauti galima net keletos sriubų, visada laukia ilgiausias sąrašas antrų patiekalų, taip pat galima pasilepinti sultingais, ant žarijų keptais mėsos patiekalais bei burgeriais, salotomis, o maisto kelionę užbaigti skaniu desertu ir gėrimu.

 

Ne veltui pavadinime minima, kad tai vieta, kur galima skaniai pavalgyti. Valgyklėlės maistą užsakinėja įmonės, žmonės važiuoja ir iš kito miesto galo, lojalūs klientai čia lankosi kasdien nuo pat pirmosios valgyklėlės atidarymo dienos.

 

„Džiaugiamės, kad mūsų nuoširdumas ir atsidavimas darbui jaučiamas kiekviename kąsnyje. Valgyklėlei, kaip ganėtinai jaunam verslui, pirmieji metai buvo sėkmingi: žmonės pamėgo mūsų maistą, kasdien pas mus sugrįžta ir savo rekomendacijomis dalinasi su kitais“, - teigia „Pipiriuko“ šefas.

valgykla

 „Pipiriukas - vieta kur galima skaniai pavalgyti“ rasite adresu: Vingio g. 29, Klaipėda ( Buvusi "Bandužių Rimi")

Mob.nr. 8 685 44449

Kasdienį meniu pasirinkimą rasite čia.

Darbo laikas:  

I – V: 10.00 – 16.00

Savaitgaliais nedirba


Užsakomasis turinys