Vokietijos transliuotojas ZDF numato filmavimus Olando kepurėje ir Šventosios paplūdimyje

Vokietijos transliuotojas ZDF numato filmavimus Olando kepurėje ir Šventosios paplūdimyje
AA

Vokietijos transliuotojas ZDF su pasididžiavimu pristato naują sėkmingo kriminalinio serialo „Taunus-Crime“ seriją, kuri pirmą kartą bus filmuojama vaizdingoje Lietuvos aplinkoje. Bendradarbiaujant su žinomu paslaugų prodiuseriu AHIL FILMS ir Oskarą laimėjusia prodiuserių kompanija Wiedemann & Berg, kuriamas dar vienas kriminalinio trilerio žanro šedevras.

Serialas „Taunus-Crime“, paremtas sėkmingos vokiečių autorės Nele Neuhaus milijoniniais tiražais parduotais bestseleriais, įsitvirtino kaip vienas sėkmingiausių ZDF kriminalinių serialų. Su šiuo nauju dviejų dalių epizodu detektyvai Pia Sander ir Oliveris von Bodensteinas pasineria į literatūrinę aplinką, kur seka paslaptingą žudiką, kuris bando nuslėpti kraupų dešimtojo dešimtmečio įvykį ir siekdamas šio tikslo yra pasiryžęs net žudyti.

Tyrimas atveda detektyvus į vaikystės draugų, save vadinančių „Amžinaisiais“, ratą ir į 1993 m. per jų atostogas įsiplieskusį konfliktą. Didėjant įtampai, žiūrovai įtraukiami į intrigų, išdavysčių ir mirtinų paslapčių tinklą, kuris pasiekia aukščiausiuosius vokiečių literatūros sluoksnius.

Wiedemann & Berg, žinomi dėl savo „Oskarą“ laimėjusio kūrinio „Kitų gyvenimai“ ir „Netflix“ hito „DARK“, pasitelkia savo patirtį ir žinias, kad žiūrovai galėtų pasinerti į nepamirštamą kriminalinio trilerio patirtį.

 

Filmavimai numatomi:
09/08 08:00-20:00 – Šventojoje paplūdimyje ir ant akmenų prie molo;
09/09 08:00-20:00 – ant Olando kepurės skardžio, paplūdimyje prie skardžio bei rezervuojant visą parkavimo aikštelės zoną ties Olando kepurės prieiga visam tos dienos filmavimo laikotarpiui.

Reklama Ikona, uždaryti