Reklama

Visos dovanos po vienu stogu – „Didžiojoje Kalėdinėje Klaipėdos mugėje“

Visos dovanos po vienu stogu – „Didžiojoje Kalėdinėje Klaipėdos mugėje“
AA

Gruodžio 18 dieną, nuo 10 iki 18 val. „Švyturio arena“ taps kalėdinių miesteliu po vienu stogu. Arenoje susiburs daugiau nei 250 skirtingų kalėdinių dovanų, aprangos ir aksesuarų kūrėjų bei maisto gamintojų.

kalėdos mugė kalipėda

Reklama

Pasak organizatorių, mugės metu Klaipėdos miesto gyventojai bei miesto svečiai, užsukę į „Švyturio areną“, turės išskirtinę progą atrasti džiuginantį kalėdinių prekių asortimentą: dovanų idėjas, puošmenas namams, rankų darbo papuošalus ir aksesuarus, naujausias aprangos kolekcijas šventėms bei prekes vaikams.

kalėdos mugė klaipėda

„Šventinę atmosferą kurs kone 250 skirtingų maisto, mados ir grožio prekių ženklų atstovų, susibursiančių po vienu stogu,“ – teigia Andrius Kazlauskas, renginį organizuojančios bedrovės direktorius.

Anot jo, didžioji dalis kalėdinės mugės Klaipėdoje dalyvių – lietuvių kūrėjai ir autoriai, ypatingą dėmesį skiriantys aukštai prekių kokybei užtikrinti. Tad mugės lankytojai turės progą mėgautis ne tik itin gausiu prekių asortimentu, bet ir išskirtine jo kokybe.

mugė kalipėda

Lankytojus pasitiks ir gausus tiek tradicinių, tiek gurmaniškų maisto produktų asortimentas. Jame: natūralūs aliejai, prieskoniai ir pagardai, naminė duona, pyragai, sūriai, rūkyti bei vytinti mėsos gaminiai, medaus bei šaltalankių produktai. Taip pat rūšinė kava, arbata bei skanėstai vaikams.

kalėdų mugė klaipėda

Tuo tarpu kalėdinės mugės lankytojai, išsiilgę šilumos ir jaukumo namuose, galės atrasti ir namams skirtą asortimentą – tuo rūpinasi rankų darbo pledus ir aksesuarus iš vilnos kuriantys, rankų darbo žvakes bei natūralius namų kvapus gaminantys prekių ženklai.

kalėdų mugė klaipėda

„Didžioji Kalėdinė Klaipėdos mugė“ vyks gruodžio 18 d., nuo 10 iki 18 val., „Švyturio arenoje“.

Įėjimas į mugę – nemokamas!

Sekite naujienas „facebook: https://fb.me/e/2ARJaBrrc