Vasaros stovykla šalia Klaipėdos: vaikai jos laukia ištisus metus, o tėveliai užtikrintai rezervuoja vietas

Vasaros stovykla šalia Klaipėdos: vaikai jos laukia ištisus metus, o tėveliai užtikrintai rezervuoja vietas
AA

Artėja smagiausias metų laikas – vasaros atostogos, kai pertraukai uždaromos mokyklos durys, o vaikų dienotvarkėje atsiranda daugiau laisvės.

Tėveliai puikiai žino, kad šį laisvą laiką privalu leisti kokybiškai, o tam idealiausia vieta – vasaros stovyklos.

Be kasdienių nuotykių, galimybės save atrasti naujų draugų rate, patirti neišdildomų įspūdžių ir prikaupti galybę fantastiškų prisiminimų, stovyklų programose tėveliai taip pat ieško įdomių pramogų, puikios infrastruktūros, daugiametės patirties ir, žinoma, skanaus bei kokybiško maitinimo. Genialiai tobula, bet tai nereiškia, kad neįmanoma! Būtent tokia vasaros stovykla įsikūrusi visai netoli Klaipėdos, didžiausiame Baltijos šalyse „Dinozaurų parke“, adresu Pušyno g. 9, Radailiai, Klaipėdos raj.

dino stovykla

Šios stovyklos vaikai laukia ištisus metus! Neribotos parko pramogos, komandinės veiklos, ekskursijos, aktyvus laisvalaikis, gamtos pažinimai, skanėstai bei žaidimai.. Čia praleisti vasarą – daugumos svajonė, o tėveliai, tai puikiai žino.

„Dino parko“ vasaros stovykla skirta vaikams nuo 6 iki 12 metų. Stovykla veikia nuo birželio 26d. iki rugpjūčio 25 d. Su vaikais dirba nuostabūs stovyklos vadovai, o kiekviena pamaina džiaugiasi kupina veiksmo programa. Diena čia prasideda nuo 7.30 val. ryto ir tęsiasi 17.30 val. vakaro.

„Ši stovykla regione jau pagarsėjo savo nesibaigiančiomis pramogomis. Pas mus tėveliai randa tobulą balansą tarp kokybiško laisvalaikio ir vaikiškų šėlionių, be kurių neįsivaizduojama nė viena vasara.

stovykla

Kasmet sulaukiame sugrįžtančių stovyklautojų, kurie atsiveža ir naujų draugų. Žodis keliauja iš lūpų į lūpas, todėl nenuostabu, kad tik prasidėjus rezervacijoms, tėveliai jau užtikrintai pildo sąrašą“, - pasakojo „Dino parko“ vaikų vasaros stovyklos direktorė Rima Andriškevičiūtė.

Ši vasaros stovykla dosni ne tik tokiomis pramogomis, kaip turbo mašinėlės 360°, karuselės, traukinukai, didieji ir mažieji batutai, 5D kinas, Cosmo veidrodžių labirintas, baseinų ir pirčių lankymas, laipynės medžiuose, vandens pramogos, mini zoo: ožkiukai, triušiukai ir alpakos, Šikšniukų kalva, vandens mūšiai ar putų šou. Čia taip pat kiekvienam stovyklautojui padovanojamas vardinis sezono abonementas, kuris leidžia Dino parką nemokamai lankyti iki pat rudens.

stovukla

„Dino parko“ vasaros stovykloje vaikai jaučiasi saugiai. Visos veiklos vyksta parko teritorijoje. Čia vaikams nereikia keliauti viešuoju transportu, bandant pasiekti suplanuotą pramogą ar maitinimo punktą, kaip nutinka stovyklose mieste. Jokių perėjų, jokio papildomo dalyvavimo eisme. O tėveliams atvykimas į parką patogus ir lengvas.

„Kurdami šią stovyklą sau kėlėme aukštus reikalavimus. Kokybė pastebima ne tik stovyklos programoje, vaikus supančioje aplinkoje, bet ir maitinime. Į stovyklos kainą įskaičiuotas trijų kartų maitinimas (per dieną). Mūsų maistas kasdien šviežias ir paruoštas su meile, o taip pat ir pritaikytas vegetarišką virtuvę mėgstantiems vaikučiams“, - pasakojo stovyklos direktorė Rima Andriškevičiūtė.

 

REGISTRACIJA jau vyksta čia.

Stovyklos pamainos:

1 pamaina: birželio 24 - 28 d.
2 pamaina: liepos 1 - 5 d. – VIETŲ NEBĖRA
3 pamaina: liepos 8 - 12 d – VIETŲ NEBĖRA
4 pamaina: liepos 15 - 19 d. – VIETŲ NEBĖRA
5 pamaina: liepos 22 - 26 d.
6 pamaina: liepos 29 d - rugpjūčio 2 d.
7 pamaina: rugpjūčio 5 - 9 d.
8 pamaina: rugpjūčio 12 - 16 d.
9 pamaina: rugpjūčio 19 - 23 d .

PROGRAMA:

7:40 – 8:30 Atvykimas
8:30 – 9:00 Mankšta
9:00 – 10:30 Kūrybinis laikas
10:30 – 11:00 Priešpiečiai
11:00 – 12:30 Edukacijos
12:30 – 13:30 Pietūs
13:30 – 15:00 Laisvas laikas: pramogos parke
15:00 – 15:30 Pavakariai
15:30 – 16:30 Judriosios veiklos
16:30 – 17:00 Šokiai Pokiai
17:00 – 17:30 Išvykimas

*Organizatoriai pasilieka teisę koreguoti dienos programos veiklas, atsižvelgiant į esamas oro sąlygas ir kitas aplinkybes.

*Stovyklautojai suskirstomi į pogrupius pagal amžiaus grupes. 

stovyklla
 

Užsiregistravus iki birželio 1 d. - kaina 195 Eur. 

Kaina: 220 Eur. Avansinis mokėjimas -  50 Eur (jis išskaičiuojamas iš bendros sumos). Visą informaciją gausite el. paštu.

Į kainą įskaičiuota: 3 kartų maitinimas, pramogos, edukacijos, veikloms reikalingos priemonės.


UŽSAKOMASIS TURINYS

Reklama Ikona, uždaryti