Grįžti į naujienas

Užimtumo tarnyba dalija paskutinius nemokamus kvietimus virtualiems mokymams

#Laisvalaikis
Užimtumo tarnyba dalija paskutinius nemokamus kvietimus virtualiems mokymams
Data
2020-10-23
Autorius
Užimtumo tarnyba
Kategorija
Laisvalaikis
Dalintis
Facebook | El.paštu

Mūsų šalies gyventojų susidomėjimas Coursera.org kursais – vienas didžiausių pasaulyje. Lietuva šioje srityje lenkia gerokai didesnes ir turtingesnes valstybes. Tokią žinią Užimtumo tarnybai perdavė šios internetinių mokymų platformos partneriai. Atsižvelgiant į gyventojų populiaciją ir išsiųstų prisijungimų skaičių, Lietuva šiuo metu užima antrąją vietą iš 90 pasaulio šalių – išsiųsta net 44 tūkstančiai pakvietimų.

„Platformoje Coursera.org mokosi dešimčių valstybių gyventojai. Lietuviai – vieni aktyviausių ir labiausiai motyvuotų. Klausydami kursus jie jau praleido beveik 166 tūkstančius valandų. Tikiu, kad šios žinios į priekį judėti paskatins ne tik kursus išklausiusius žmones, tačiau ir visą šalį“, – sakė „Coursera“ vyriausiasis patarėjas Chadas Pasha. 

Platformoje Coursera.org nemokamai įgūdžius patobulinti ar naujų įgyti norintys, bet į Užimtumo tarnybą dėl kvietimo dar nesikreipę asmenys turėtų suskubti. Tai padaryti dar galima iki spalio 31 d. 

Nemokamai mokytis galima iki šių metų gruodžio 31 d., bet toks terminas gąsdinti neturėtų. Kursų trukmė įvairi – nuo kelių iki kelių šimtų valandų – todėl šios atkarpos tikrai užteks patobulinti žinias. Sėkmingai baigusiems kursus išduodamas sertifikatas. 

Susidomėjusiems tereikia savo vardą ir pavardę pateikti el. pašto adresu coursera.mokymai@uzt.lt. Naudodamiesi kvietime pateikta nuoroda turėsite susikurti savo paskyrą Coursera.org svetainėje arba prisijungti su jau turima. Tuomet beliks išsirinkti kursus, kurių yra per 4 tūkst. Išsamų jų sąrašą rasite paspaudę šią nuorodą

Šiuo metu 32 tūkstančiai mūsų šalies gyventojų platformoje Coursera.org jau mokosi mažiausiai po vieną kursą. Populiariausi – programavimo, „Excel“ įgūdžių stiprinimo, mokymosi technikų įsisavinimo, elektroninių laiškų kūrimo anglų kalba ir kt.