Jau šį savaitgalį Klaipėdoje vyks triukšminga Užgavėnių šventė

Jau šį savaitgalį Klaipėdoje vyks triukšminga Užgavėnių šventė
AA

Vasario 11 d. 14 val. Klaipėdos Teatro aikštėje, klaipėdiečiai ir miesto svečiai kviečiami į nuotaikingą, aktyvią ir triukšmingą šventę – Užgavėnes.

 

„Šiais metais miestelėnus ir svečius kviesime į vestuvinių paslaugų mugę „Viskas ženatvei“. Pristatysime vyraujančias vestuvinių paslaugų ir madų tendencijas. Šventės metu bus verdamas klaipėdietiškas šiupinys, kepami kvapnūs Užgavėnių blynai, siūlomi gardūs gėrimai", - praneša organizatoriai Klaipėdos etnokultūros centras.

Persirengėliai kvies išbandyti naujausias vestuvines paslaugas ir pasiruošti „ženatvei“ – susirišti vestuvinę puokštę, pasinaudoti visažo paslaugomis, išsirinkti muzikantus, o gal, net žaibiškai sumainyti žiedus šurmulingos mugės sūkuryje.

„Kviesime stebėti Kanapinio ir Lašininio varžytuves dėl nuotakos rankos, kartu su More sudegs ir metų negandos", - rašoma pranešime.

Užgavėnių nuotaiką kurs vilniečių Folk'n'Roll eksperimentinis muzikinis projektas - grupė „Robaksai" ir persirengėliai iš Žemaitijos – folkloro ansamblis „Platelē“.