Unikalusis klaipėdiečio „Wet Weim“ išlaisvina žmones nuo kasdienybės

AA

Pamažu pripratome gyventi sulėtėjusiu ritmu, išmokome laiką leisti lauke, pėsčiomis iššniukštinėjome visus įmanomus miesto kampelius. Kas pradėjo bėgioti, kas išragavo visų kavinių pyragėlius, tačiau, kad ir kaip stengęsi, nesugebėjome išsilaisvinti iš nuobodžios kasdienybės pančių.

Diena keičia dieną, o susitikę su draugais neturime apie ką kalbėti. Dažnas pasakytų, kad įspūdžiams ir patirtims rinkti privalu išvykti atostogoms svetur, bet ar tikrai?

Unikalių rankų darbo kedrinių kanojų kūrėjas Janis Žekanis atvirauja, didelė dalis lietuvių nėra matę Klaipėdos krašto pačiose įspūdingiausiose jo vietose, kurios atsiveria ne nuo kranto, o iš vandens.

wet weir klaipėda

„Įspūdinga pamatyti miestą iš visai kitos perspektyvos. Tampi tarsi nepaliečiamas gyvenimo chaoso, vandenyje tas miesto šurmulys iki tavęs nebeateina, tu susilieji su gamta ir pajauti ramybę. Lyg mažytis vaikas gaudai akimis kiekvieną vaizdą, stengdamasis įsidėti jį į atminties kuprinę. Tiesiog nuostabu!”.

wet weir Klaipeda

Tokias emocijas ir atsiliepimus kaip šis, Janis girdi po kiekvieno plaukimo. Klaipėdietis ne tik savo rankomis kuria ypatingas kanojas, bet jomis į įspūdžių ir patyrimų kupinus pasiplaukiojimus veda ne tik lietuvius, bet ir svečius iš užsienio.

 

Nuo pirmosios kanojos iki unikalių pasiplaukiojimų

„Wet Weim“ įkūrėjas pirmasis Lietuvoje atskleidė tikrąjį kanojų žavesį.

wet weim klaipeda

„Medinės kanojos - tai mano didelė aistra. Jos turi tiek daug estetikos ir grožio, puikiai susilieja su gamta. Pirmasis Lietuvoje pradėjau jas gaminti ir džiaugiuosi matydamas, kad žmonės noriai prisijaukina buvimo gamtoje kultūrą“, - atviravo J. Žekanis.

Apsukrus klaipėdietis beveik prieš penkerius metus uostamiestyje savo hobį pavertė pagrindine veikla. Kanojų kultūros Lietuvoje pradininku tapęs vyras, šiandien ne tik yra kedrinių kanojų ekspertas, bet ir organizuoja įspūdingus maršrutus vandeniu.

Kiekvienas plaukimas ištestuotas ir kruopščiai apgalvotas paties Janio. „Tai yra tos vietovės, kur man pačiam plaukiant pirmą kartą atvipo žandikaulis“, - sako „Wet Weim“ įkūrėjas.

wet weim

 

Būti vietiniu verslu – privalumas

„Wet Weim“ turuose apie viską pagalvota ir pasirūpinta. Janis pripažįsta, kad būvimas vietiniu verslu turi savo privalumų:

  • žmonėms nereikia ruoštis tolimai kelionei, kad galėtų patirti aukščiausio lygio įspūdžius,
  • jokių bemiegių naktų, dėl mintyse perskaičiuojamų lagamine sukrautų daiktų,
  • jokio lakstymo po parduotuves paskutinę minutę
  • plaukimo instruktorius kalba jūsų kalba.

 

„Ir prašau nestabdykite savęs nuo leidimosi į dar neišbandytą nuotykį dėl patirties stokos“ , - ragina Janis, - „tam yra jūsų plaukimo gidas, kuris jus prižiūri ir profesionaliai jums pataria. „Wet Weim“ turuose keliauja ir vaikai. Plaukimas daug lengvesnis nei jūs manote“.

wet weim Klaipeda

Investuokite į savo emocinę sveikatą

Uniklaūs „Wet Weim“ turai - tai puikus būdas investuoti į savo emocinę sveikatą.

Ši tvari pramoga išlaisvins jus nuo susikaupusio streso, užsikrausite gerų emocijų, atsipalaiduosite ir atkursite ryšį su gamta, sutvirtinsite savo emocinį stabilumą. Į savo kasdienybę sugrįšite su nauja energija, pasirengę naujiems darbams ir iššūkiams.

wet weir Klaipeda

„Wet Weim“ kviečia pabėgti į negyvenamą salą

Janis kviečia išmėginti sezono naujovę, dienos plaukimą kanojomis į Nemuno Deltą. Šis turas suderina du nuostabiausius dalykus – nuotykius ir skanų maistą! Atplaukę į salą mėgausitės vietoje pagamintais, gurmaniškais priešpiečiais.

wet weir turas nemuno delta Klaipeda

Su jumis drauge keliaus ir virtuvės šefė, pusryčių meistrė, projekto "Breakfast with J" autorė Jolanta.

wet weir janis zanganis Klaipeda

Kaip jums skamba gurmaniškas maistas laukinės gamtos prieglobstyje ir kvapni aukščiausios rūšies šviežia kava? „Wet Weim“ pažada, kad turo metu pamiršite visus civilizacijos pažadus ir kažkur ten toli likusius rūpesčius.

wet weir Klaipeda

Maršruto distancija su sustojimais – 9 km., trukmė 4 – 5 val.

 

Neturintiems laiko dieną – naktiniai pasiplaukiojimai

Naktinis „Wet Weim“ irklavimo turas po Klaipėdą netruko išsikovoti populiariausio titulą.

wet weir Klaipeda naktinis turas

„Kai kelią per juodą vandenį rodo tik deglas ir miesto šviesos, o gido pasakojimus papildo upės bangavimas, šis plaukimas suteikia jums puikią galimybę pasigrožėti naktinėmis krantinėmis, pastatais ir žinoma, atsipalaiduoti ramioje Danės upės atmosferoje!“, - pasakojo Janis.

wet weir Klaipeda martinis turas

Maršruto distancija - 3,5 km, trukmė 1,5 - 2 valandos.

 

Tai tik keletas įspūdingų „Wet Weim“ turų. Su visais plaukimais susipažinti galite „Wet Weim“ svetainėje čia.

Išsilaisvinkite iš savo kasdienybės, patirkite naujų įspūdžių ir pamatykite dar neatrastą gamtos grožį. Tai gali būti ir puiki dovana!

 

Susisiekite su “Wet Weim” jau šiandien: Facebooke, Instgarame ar telefonu + 370 (662) 38238.

Stebėkite jų nuotykius Youtube platformoje.

Tripadvisor atsiliepimuose paskaitykite, ką rašo jau plaukę žmonės.

Užsakant naktinį turą iki 2021-ųjų, gegužės 31d. nuolaida - 10%

Nuolaidos kodas: ASSUTAVIM


REKLAMINIS STRAIPSNIS

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ikona, uždaryti