Trečiadienį Delfinariume startuos tik kartą metuose rodoma programa

Trečiadienį Delfinariume startuos tik kartą metuose rodoma programa
AA

Jau nuo rytojau, gruodžio 13 d., Lietuvos jūrų muziejaus delfinariume pradedame rodyti Kalėdinę pasaką su delfinais.

Jį parengė delfinų treneriai kartu su žinomu režisieriumi Mykolu Vildžiūnu.

delfinariumas

Pasirodymas ne tik nuotaikingas, spalvingas, praturtintas animaciniu pasakojimu, demonstruojamu ant didžiausio Baltijos šalyse 123 m2 ekrano, bet ir jautriai kalbantis apie ekologiją.

Kalėdinė pasaka su delfinais priverčia mus užmiršti rūpesčių pilną realybę ir leistis į stebuklingą kelionę kartu su išmintingais delfinais ir linksmaisiais kaliforniniais jūrų liūtais.

„Jautriai buvo labai, – sakė po pasirodymo žiūrovai. – Buvo toks įspūdis, kad kartu gelbėjame gamtą. Negi negirdėjote, kad tirpsta ledynai! Delfinai mums dar kartą priminė tai, apie ką per šventes dažniausiai pamirštame“.

delfinai

Šylant klimatui, tirpstant ledynams, realus pavojus kyla ne tik gamtai, bet ir ... Kalėdoms, nes jas gali ištirpdyti kylanti oro temperatūra ir nuskandinti pasaulinis vandenynas. Kalėdų senelis labai sunerimęs!

Pasaulis be Kalėdų praras savo prasmę ir grožį, o mažieji liks visus metus nelaimingi, nes negaus dovanų. O juk dovanos turi ne tik materialinę prasmę, jomis matuojami geri darbai. Tad pasaulis 2024-iaisiais gali likti be gerų darbų...

Tik nepailstantys optimistai delfinai nenori su tuo susitaikyti ir atskuba į pagalbą Kalėdų seneliui ir, nieko nelaukdami, pradeda Kalėdų ir pasaulio gelbėjimo operaciją! Jie apiplauks visas pasaulio jūras ir vandenynus, perduos Kalėdų senelio prašymą kiekvienam banginiui, ruoniui ir net rykliui, įspės visas žuvis, medūzas, jūros žvaigždutes ir arkliukus. Viskas bus gerai!

Ar tikrai delfinams pavyks iki Kalėdų apiplaukti visą pasaulį, ar nesušals jie nuožmiuose Šiaurės jūros vandenyse, ar neperkaitins jų karštoji Golfo srovė, ar nepraras budrumo pasiekę Ramųjį vandenyną ir ar neįvilios į pasalą jų Karibų jūros piratai?

Visa tai sužinosite Lietuvos jūrų muziejaus Kalėdiniame delfinų pasirodyme.

Reklama Ikona, uždaryti