„Švyturys Bhouse“ vėl drebins Klaipėdą: Aludarių dienos festivalis sugrįžta

„Švyturys Bhouse“ vėl drebins Klaipėdą: Aludarių dienos festivalis sugrįžta
AA

Kasmet vis įspūdingesnis Tarptautinės Aludarių dienos festivalis Klaipėdoje vėl drebins uostamiestį – geros muzikos, maisto ir alaus mėgėjai pajūryje rinksis liepos 15 dieną. 

aludarių diena

 

Klaipėdoje Aludarių diena švenčiama jau 9 metus, todėl šis savaitgalis pajūryje daugelio lankytojų būna „rezervuotas“ gerokai iš anksto. 

Kaip ir įprasta, vienos dienos festivalis vyks „Švyturys Bhouse“ teritorijoje, adresu Kūlių Vartų g. 7, Klaipėda. Renginio pradža 12 val.

„Kas lankėsi Aludarių Dienoje pernai, žino, kokį vakarėlį užkuriame, o tie, kas dar nebuvot… Šiais metais – jokių pasiteisinimų! Muzikos ir šokių iki paryčių – bus. Skaniausio gatvės maisto ir gėrimų – netrūks. Ekskursijų ir degustacijų – organizuosim", - teigia organziatoriai.

Kol kas, organizatoriai visų festivalio detalių neatskleidžia, bet tikina, kad programa tikrai nenuvils. 

Renginio kartelė kasmet keliama, todėl festivalyje pasirodysiančių atlikėjų ir sumanytų pramogų sąrašas bus atskleistas visai netrukus. Sekite „Klaipėda, aš su tavim" naujienas.

Amžiaus cenzas: jaunesni nei 18m. asmenys įleidžiami tik su tėvų/globėjų palyda. Iki 10 metų vaikai bus įleidžiami nemokamai.

Bilietai prekyboje – nuo birželio 1d.